Стінгазета «Укрзалізниці»: ціну скріплень з антиукраїнською заточкою задрали ще у 1,5 рази, сталь Ахметова ледве подорожчала
17.10.2022   //   3 Переглядів

Підопічні Камишина продовжують різновекторний рух, вибірково вступаючи у скандали.

 

⇒ Хороша новина: сталь від Ахметова ледве подорожчала в гривні і взагалі подешевшала у доларах.

Днями залізничники замовили «Метінвест-СМЦ» листового прокату на 20 мільйонів. І якщо в гривні прокат подорожчав у порівнянні з минулим роком на 18%, але це виключно через падіння вітчизняної валюти. Бо доларова ціна сталі Ахметова (графік ліворуч) зменшилась на третину у відповідності до світових трендів (графік праворуч):

Рік Ціна прокату, грн Ціна в доларах
2019 19470 788
2020 17040 609
2021 42900 1650
2022 48475 1182

 

На цьому фоні дуже «дивно» виглядають танці «Укрзалізниці» зі скріпленнями, якими рейки кріпляться до шпал.

 

⇒ Погана новина: залізниця за три тижні задрала ціну імпортних скріплень у 1,5 рази

Ми вже повідомляли, що залізничники у вересні оголосили тендер ціною 78 млн грн на придбання скріплень з антиукраїнською заточкою. Вимагались скріплення, які вже пройшли випробування на коліях зі швидкістю поїздів 200 км/год. Але в Україні навіть в теорії немає таких швидкостей. Відтак жоден вітчизняний виробник в житті не робив таких скріплень. А значить і не має відповідних сертифікатів.

Цей тендер визвав розголос. Оскільки наше повідомлення про антиукраїнську заточку повністю виправдалось. На торги прийшов лише один посередник з скріпленнями «Vossloh» від казахського заводу і сертифікатом з Росії. Після розголосу «Центр забезпечення виробництва» знайшов у тендерній пропозиції цього посередника формальні недоліки, відхилили його, та 7 жовтня відмінили скандальну закупівлю скріплень очікуваною ціною 696 грн за комплект.

Однак, на жаль, виявилось, що мільйони гривень самі себе не освоять. Слідкуйте за руками.

Через кілька днів два тендери на придбання скріплень «Vossloh» на 103 млн грн оголосив «Гніванський завод спецзалізобетону», який належить «Укрзалізниці». Прямо в предметі закупівлі написав, що хоче «Vossloh», так само прописав у техзавданні неіснуючу в Україні швидкість поїздів 200 км/год, і підняв ціну у порівнянні з відміненим тендером. Скріплення рейкове пружне анкерне SB4VK з анкером SB 3/P фірми «Vossloh» для рейок Р65 хочуть купити по 756 гривень, а скріплення рейкове пружне дюбельне W30 фірми «Vossloh» для рейок Р65 для кривих ділянок колії – взагалі по 960 грн!

Але і це ще не кінець. Головний офіс «Укрзалізниці» вирішив повторити свою закупівлю скріплень на 78 млн грн та 12 жовтня оголосив її з тією ж антиукраїнською заточкою щодо неіснуючих поїздів з 200 км/год. Але вже не по 696 грн, а по 1 044 гривні за комплект!

Ще раз. Залізниця 22 вересня оголошувала тендер на придбання скріплень по 696 гривень, а 12 жовтня того самого року – по 1 044 грн. Технічні вимоги – повністю ідентичні, ось.

А тепер порівняйте це з вищенаведеною історією про ціну сталі на тій самій Укрзалізниці та світовими трендами. І спробуйте знайти логіку. Це точно не про курсові коливання, бо Нацбанк як поставив 39 – так і стоїть.

Юрій Ніколов, «Наші гроші»