Рашистська зима: комунальникам вдалось знайти постачальника мобільних котелень лише на 59 мільйонів
13.10.2022   //   1 Переглядів

Мобільні котельні монтуються на автопричепі

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» не змогло закупити всі 55 транспортабельних котелень, які хотіли придбати на 331 млн грн. Комунальники обрали переможця в лотах на 12 котелень вартістю 59 млн грн. По всім іншим лотам пропозицій або не було взагалі, або їх відхиляли через непідходящий товар. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Комунальники 11 жовтня оприлюднили намір укласти угоду з київським виробником ТОВ «Укренергопром» на постачання транспортабельних котелень ТКУ-600 в комплекті з дизель-генератором ЕР-25В, змонтованих на автоплатформі. Вони необхідні для опалення якихось будівель у випадку зникнення центрального опалення внаслідок бомбардувань рашистів. Та їх можна перевозити з одного на інше місце.

Котельна установка тепловою потужністю 600 кВт виробляє теплоносій температурою до 85 °С від котла, для використання в закритих системах опалення, вентиляції та ГВП. Теплоносієм є 47% розчин пропіленгліколю, що дозволяє зниження його температури до -30 оС в неробочому стані, та можливості запуску котельні в роботу.

Вартість котелень – по 4,9 млн грн за штуку. Також в ціні враховані запчастини.

Компанія «Укрспецсервіс» також пропонувала вісім котелень різної потужності, однак її пропозицію відхилили. Оскільки вона пропонувала мазутні, а не дизельні пальники. А у якості теплоносія мала бути вода, а не пропіленгліколь. Ще на лоти по 35 котельням бажаючих постачальників не знайшлось.

Власником київського ТОВ «Укренергопром» є Юрій Герасименко.