Компанії, які до війни возили пасажирів до наразі не працюючого ростовського аеропорту, продають свій бізнес
17.08.2022   //   1 Переглядів

На сервісі безкоштовних оголошень Avito з’явилося повідомлення про продаж транспортних компаній, які обслуговують автобусні маршрути до аеропорту Платов. Про це пише видання «Donnews.ru».

Продаються юрособи одним лотом за 250 млн рублів (для переведення у гривні діліть приблизно на два).

Йдеться про компанії «Дон-Авто», яка працює на маршруті №700 Ростов-Платов, «Аксай-Авто», що працює на маршруті №800 Новочеркаськ-Платов та АТП «Донське». «Донське» та «Дон-Авто», за даними СПАРК-Інтерфакс, належать Олегу Денисову. В «Аксай-Авто» йому належить половина, друга – у Анни Денисової.

Як йдеться в оголошенні, компанії мають 32 діючі маршрути. У компаній 84 автобуси на газомоторному паливі.

Також продається виробнича база на ділянці 2 га, ремонтний цех, адміністративна будівля, а також ще одна ділянка 2,5 га з ремонтним боксом і навіть своїм автовокзалом. Загальна кількість співробітників – 214 осіб.

За даними системи СПАРК-Інтерфакс, 2021 рік «Аксай-Авто» закінчило з чистим прибутком у 23,5 млн рублів, АТП «Донське» – 24,8 млн рублів, а ось «Дон-авто» отримало за підсумками минулого року чистий збиток у 9 млн рублів.

Ростовський еропорт Платов, як і багато інших аеропортів півдня РФ, закрито від початку «спеціальної військової операції» в Україні. Коли його знову відкриють, не ясно. Аеропортам при цьому компенсують збитки з бюджету країни, але компаній, які обслуговують аеропорт, цього не стосується.