Жителька Волзького про збори в школу: «Все подорожчало вдвічі»
12.08.2022   //   2 Переглядів

У РФ значно подорожчали шкільна форма, зошити, канцелярія. За підрахунками батьків, зібрати дитину до школи стало вдвічі дорожче.

Сайт «v102.ru» розпитав Ольгу Макарову, жительку Волзького, населеного пункту у Волгоградській області, що в РФ, про те, у скільки обійдуться збори до школи в новому навчальному році.

Зі слів жінки, біла сорочка для дитини на кінець червня вартує вже 1200 рублів (для переведення у гривні діліть приблизно на два). Хоча на початку місяця вона коштувала майже удвічі дешевше – 700 рублів.

Аби зекономити жінка намагається скуплятися на маркетплейсах.

«Усього збори дитини в перший клас коштували мені близько двадцяти п’яти тисяч рублів, –  підсумувала Ольга. – І це я не включила до переліку необхідних товарів речі, які будуть потрібні упродовж навчального року: куртка, черевики, чоботи. Оскільки у нас багатодітна сім’я, нам передбачена щорічна грошова виплата на підготовку дитини до школи, яка становить тисячу двісті двадцять вісім рублів. Самі розумієте, що це крапля в морі».

Також жінка поскаржилась на подорожчання вартості відвідування секцій та підготовчі заняття.

Нагадаємо, що на фоні санкцій у Росії значно зросли ціни на продукти й послуги, впала купівельна спроможність населення. Через проблеми із логістикою кінцева вартість багатьох товарів автоматично зростає.