Західні санкції прямо або опосередковано вдарили по половині російських мономіст
11.08.2022   //   1 Переглядів

У Росії нараховується 321 мономісто. Прямі секторальні чи індивідуальні західні санкції проти Росії за вторгнення в Україну торкнулися 134 містоутворюючих підприємств, на яких працюють більше півмільйона росіян. Ще 38 таких підприємств зіштовхнулися із непрямими обмеженнями. Про це пише «РБК» за даними Центру стратегічних розробок.

Більшості містоутворюючих компаній, що потрапили під прямі санкції, заборонено експортувати продукцію та імпортувати обладнання. Значно погіршилась ситуація на 16 підприємствах, на яких зайняті 182 тисяч росіян. Найсильніше постраждали лісова промисловість і деревообробка, металургія, а також транспортне машинобудування.

Лісова промисловість зіткнулась із забороною експорту в ЄС, зупинкою дії сертифікатів та виходом іноземних власників. Найбільше ризикують мономіста Північно-Західного округу, особливо ті, де роблять пелети, брикети та CLT-панелей. Такі компанії можуть зупинити діяльність.

Серед проблемних дослідники також назвали такі мономіста, як Жовтневий, Новодвінськ, Онега, Коряжма, Червона Поляна (Кіровська область), Піндуш, Муезерський, Парфіно, Мантурово. Загалом у Росії нараховується 45 містоутворюючих організацій лісової промисловості, на яких сумарно працює близько 40 тисяч осіб.

У чорній металургії відбулося скорочення внутрішнього споживання через зниження інвестиційної активності. Крім того, зараз компанії галузі намагаються переорієнтувати експорт до країн Азії та Близького Сходу, а також упоратися з негативними наслідками «зміцнення» рубля. Ці проблеми вже призвели до скорочення виробництва у мономістах.

Так, «Магнітогорський металургійний комбінат» (Магнітогорськ) у травні зупинив дві з восьми доменних печей, скоротивши випуск чавуну на 40%, а «Северсталь» (Череповець) запланувала зниження обсягів виробництва на 20-40%. Подальше погіршення ситуації в металургії може погіршити рівень зайнятість та доходів населення в цілій низці великих мономіст, таких як Магнітогорськ, Челябінськ, Новокузнецьк, Каменськ-Уральський.

Від санкцій також постраждала галузь транспортного та спеціального машинобудування. Наприклад, для Набережних Човнів і тамтешнього ПАТ «КАМАЗ» критичною є зупинка діяльності іноземних підприємств, що входять до коопераційного ланцюжка зі збирання кабін і двигунів вантажівок. Уже 7,4 тисяч містян працюють неповний робочий тиждень.

У вагонобудуванні, де зайнято 50 тисяч осіб, теж проблеми. Ключовою деталлю, без якої виробництво виявилося неможливим, стали касетні підшипники. Із Росії пішли всі великі закордонні виробники, а російських немає. Через це дуже знизили обсяги випуску вагонів «Уралвагонзавод» (Нижній Тагіл) і «Рузхіммаш» (Рузаївка). «Алтайвагон» (Новоалтайськ) працює із мінімальним завантаженням внаслідок падіння обсягів перевезень залізницею.