Через санкції в РФ склався дефіцит оригінальних деталей для ноутбуків
10.08.2022   //   1 Переглядів

Після запровадження санкцій в авторизованих російських сервісних центрах виникла проблема. Замовлені оригінальні деталі для ремонту власники ноутбуків Asus, Acer, HP, Huawei, Lenovo та Apple чекають понад місяць.

Про це пише видання Современный портал Екатеринбурга — 66.ru.

У техпідтримці Huawei уточнили, що на всі сервісні центри компанії в Росії в наявності лише дві клавіатури для Huawei MateBook X Pro 2020 – у Москві та Санкт-Петербурзі. У сервісному центрі RSS зараз замовляють запчастини для HP через Китай, вони йдуть від місяця до шести тижнів. В АСЦ 911NB, який ремонтує продукцію Asus, заявили про постачання деталей протягом двох-трьох тижнів. Терміни привезення до РФ запчастин для Lenovo можуть досягати 45 днів.

Трохи краще виглядає ситуація з ремонтом MacBook.

«Діагностика займає від одного до трьох робочих днів. А все обслуговування разом із діагностикою займає п’ять робочих днів. Але це орієнтовні терміни. Ймовірно, вийде швидше, але можливі затримки з постачанням», – запевнив майстер АСЦ Doctor Smart.

У НБ Сервісі уточнили, що через проблеми з логістикою деталь може прийти як за тиждень, так і протягом місяця.

А от у неавторизованих сервісних центрах проблем із комплектуючими немає. Там обіцяють відремонтувати ноутбук безпосередньо у день звернення. Експерти уточнюють, що причина оперативного обслуговування – використання неоригінальних деталей.

Раніше ми писали про зростання цін через дефіцит запасних деталей в автосервісах Казані.