Жительку Брянщини оштрафували за поширення в «Однокласніках» правди про злочини армії Росії
09.08.2022   //   1 Переглядів

Жительку Клинцівського району Брянської області засудили за поширення в соцмережі правди про злочини російської армії в Україні. Про це повідомили «Новини Брянська».

На своїй сторінці у соціальній мережі «Однокласники» жінка розміщувала інформацію, «яка дискредитує використання Збройних Сил Російської Федерації». За це їй присудили штраф у розмірі 40 тисяч рублів (для переведення суми в гривні діліть приблизно на два).

Як пишуть «Новини Брянська», ця жінка систематично «публікувала в «Однокласниках» відеоматеріали, спрямовані на дискредитацію використання ЗС РФ». Для публікації «використала проукраїнські відеоматеріали, де створювався негативний образ російських військових. Їм також приписувалися насильницькі дії щодо мирних жителів України та навіть розправи». Пропагандисти стверджують, що жінка «знаходила у соцмережі родичів загиблих військовослужбовців, учасників СВО на території України, щоби писати їм образи. Принижувала честь і гідність як самих загиблих, так і їхніх родичів».

Нагадаємо, нещодавно жителя Пскова Ігоря Батова оштрафували за аватарку «ВКонтакті» із закресленим словом «WAR». Крім того, Батов висловив схвалення вчинку російського військового, котрий відмовився воювати в Україні: «Виявив розум, честь і совість».