Виробництво ліфтів у Росії впало на 41% проти минулого року через напад на Україну
09.08.2022   //   1 Переглядів

Виробництво ліфтів у Росії у першій половині 2022 року впало на 41% порівняно з тим же періодом 2021 року – до 9 тисяч штук. Про це написав «Комерсант» за даними Росстату.

До війни було навпаки: у першій половині 2019-2020 років спостерігалося зростання на 16% та 18% відповідно. Експерт «НЕО Центру» Олексій Лі пояснює зміну відходом з російського ринку або припиненням діяльності західних виробників ліфтів у Росії.

У березні американська «Otis» зупинила прийом замовлень на нові ліфти та ескалатори в РФ і припинила інвестиції через вторгнення в Україні та перебої у ланцюжках поставок, а в липні продала свої заводи в Петербурзі та Щербинці інвесткомпанії «S8 Capital» Армена Саркісяна. Повідомлялось, що ліфти на заводах будуть вироблятися під новим брендом.

У червні фінська «Kone» передала російський підрозділ місцевому топ-менеджменту, але там заявляли, що поставок ліфтів і ескалаторів у РФ не планується, при цьому пообіцяли виконувати технічне обслуговування устаткування, що вже працює в РФ, і завершити всі поточні проекти. Торік на частку закордонних гравців «Otis», «Kone», «ThyssenKrupp Elevator», «Schindler» і «Kleemann» припадало 21% російського ринку випуску ліфтів.

Ще однією причиною зниження обсягів виробництва ліфтів стало скорочення в першій половині цього року обсягів будівництва в цілому по Росії, кажуть у «Дом.РФ». Навесні забудовники відклали старт низки проектів, що змусило їх перенести та закупівлю ліфтів для них. Крім того, на 30% впали обсяги фінансування регіональних програм капремонту.

Швидше за все, влада відмовиться від заміни ліфтів, які експлуатувалися менше 25 років, а ресурси будуть спрямовані на заміну аварійного обладнання, вважає Олексій Лі.

Падіння виробництва також зумовлене здорожчанням кредитів і порушенням ланцюжків постачання. Виробництво ліфтів у РФ потребує близько 30% імпортних комплектуючих, особливо мікроелектроніки та чипів. Локалізувати таке виробництво одразу не вийде.

Видання робить висновок, що повністю замістити ліфти західних гравців, що пішли з Росії через її напад на Україну, не вдасться. У проектах бізнес-класу використовуються певні моделі західних виробників, під які за умовчанням готується конструктив будівлі, додає гендиректор «MR Group» Марія Літинецька. Заміну їхньої продукції буде важко знайти девелоперам висотних об’єктів, у яких передбачені швидкісні ліфти, зазначає Олексій Лі.

При цьому керівниця відділу моніторингу цін ДК «Гранель» Олена Миронова стверджує, що зараз забудовники переорієнтувалися на китайських та турецьких виробників. Однак, резюмують у групі компаній «ФСК», терміни постачання ліфтів із Китаю збільшуються.