Після скарг українських біженців на умови в Нижньому Тагілі журналістам заборонили підходити до них
06.08.2022   //  

В Нижньому Тагілі (РФ) журналістам заборонили доступ до українських біженців. Сталося це про їх розповіді ЗМІ  про бюрократичні труднощі та умови проживання.

Про це пише видання TagilСity,журналісти якого навідувалися кілька разів до українських біженців та видали цикл матеріалів про життя переселенців з Донбасу на базі відпочинку «Уралвагонозаводу».

Але останнього разу зустрічі та інтерв’ю не вийшло. На базі «Солов’їний гай» кореспондентів видання зустріли зачинені на замки ворота, охорона та поліція. Керівник бази сказав, що надійшла вказівка нікого не впускати через двотижневий карантин.

Проте журналісти кілька днів тому були на території бази та спілкувалися з українцями. Люди під час минулої зустрічі відкрито говорили про своє життя і про проблеми, з якими стикнулися в Росії.

В минулому матеріалі редакція розповіла про бюрократичні труднощі при отриманні громадянства як умови для працевлаштування, оформлення дітей в садочки та школи. Бідкалися, що досі не отримали обіцяну одноразову виплату у розмірі 10 тисяч рублів.

Також переселенці поскаржилися на погані умови проживання та неможливість виїхати в місто з бази.