Через брак паперу «Пошта Росії» зменшила паперові повідомлення до нечитабельності
23.07.2022   //  

«Пошта Росії» стала друкувати повідомлення розміром із дві сірникові коробки. Через це на них складно щось написати чи прочитати. Про це пише «Смоленська народна газета».

Розмір повідомлень тепер трохи більше двох коробок сірників, а щоб прочитати написане на них, потрібно мати ідеальний зір. Як інакше, якщо розмір паперу від поштової служби становить 7 на 10 сантиметрів, а висота літер – пів міліметра. «Пошта Росії» пропонує не лише прочитати папірець, а й заповнити для отримання посилки. Робити це доведеться літерами такого ж розміру. Адже на прізвище, ім’я та по батькові поштовики залишили 3 сантиметри. Лишається сподіватися, що вони зможуть прочитати і розібрати написане.

Надії на те, що пенсіонер, отримавши мікроповідомлення від «Пошти Росії», не сприйме його за рекламний спам, що розкидається по ящиках, немає жодної. А на те, що зможе прочитати та заповнити «фільчину грамоту» смоленських пєчкіних – надії ще менше.

Нагадаємо, представники бізнесу запропонували уряду Росії зменшити стандарти для розміру етикеток на упаковках продуктів через брак фарб і упаковок. Нещодавно пивний завод на Кубані через дефіцит паперу на тиждень залишився без етикеток. Крім того, росіян попередили, що через заплановане зменшення етикетки погіршають харчі.