У Смоленську приховали від населення списки бомбосховищ і відклали перевірку сирен
22.07.2022   //   1 Переглядів

У Смоленську списки бомбосховищ виявились засекреченими, а перевірка системи оповіщення – не такою вже й нагальною. Про це повідомляє «SmolNarod.Ru»

Житель Смоленська залишив у ВК-спільноті «Новини Смоленська» коментар, чи є у місті бомбосховища. За кілька днів регіональні чиновники відповіли. Обласна адміністрація запевнила, що захисних споруд цивільної оборони зараз у місті достатньо, пославшись на постанову уряду далекого 1999 року. Реєстр подібних споруд, мовляв, ведуть у ГУ МНС по Смоленській області, Міжрегіональному територіальному управлінню Федерального агентства з управління державним майном у Калузької, Брянській і Смоленській областях в органах місцевого самоврядування та організаціях, у віданні яких вони перебувають.

«Зі зрозумілих причин такі реєстри належать до відомостей, що становлять державну таємницю», – заявили чиновники, не розкривши місцезнаходження бомбосховищ.

За їхніми словами, працюючим місце укриття має вказати роботодавець, а непрацюючим – співробітники їхньої керуючої організації чи адміністрації відповідного району міста.

Крім того, у Смоленську та області відклали перевірку готовності системи оповіщення, яку було призначено на 20 липня. Зокрема мали ввімкнути сирени та дати перевірочні сигнали по телевізору, радіо, а також через вуличні гучномовці. Однак потім «Пожежно-рятувальний центр» повідомив, що перевірка відбудеться, проте колись іншим разом.