Санкції, маркування і проблеми з сировиною підняли ціну морозива в Росії на третину
22.07.2022   //   1 Переглядів

Морозиво в Росії подорожчало на третину через санкції, подорожчання цукру, дефіцит молока і введення російською владою цифрового маркування «Чесний знак». Про це розповіли «Національному аграрному агентству» в Союзі морозивників Росії.

Ціни на морозиво зросли із декількох причин. По-перше, компанії змушені були купити нове обладнання на тлі введення цифрового маркування. Потім різко подорожчав цукор, а ще спостерігалися дефіцит молока та проблеми з логістикою.

Нагадаємо, «проблемами з логістикою» в Росії називають вплив санкцій Заходу проти неї за вторгнення в Україну.

Щодо складнощів із упаковкою, які останнім часом спостерігаються у виробників різних товарів, то морозивники на бюджетні рішення не переходили. Принаймні так повідомили в Союзі морозивників Росії. Там сказали, що у березні дійсно поліпропіленова упаковка подорожчала на 15-20%, а картон – майже вдвічі, але в подальшому ціни дещо знизилися.

Нагадаємо, складнощі з упаковкою в Росії – це також наслідок санкцій. Багато де через нестачу асептичної упаковки скоротився асортимент молочної продукції. Експерти вже визнають, що санкції призведуть до технологічного відставання молочної галузі Росії.