Nike офіційно пішов з РФ, але продовжує одягати російських футболістів через фірму-посередника
21.07.2022   //  

Єкатеринбурзький ФК «Урал», що виступає в російській прем’єр-лізі, представив нову форму виробництва американської Nike. Компанія раніше оголосила про відхід з ринку РФ та обіцяла не вступати ділові взаємини з російськими партнерами.

Про це пише It’s My City.

«Урал» купував форму через офіційного дистриб’ютора Nike, але минулого травня компанія розірвала контракт з клубом. Пізніше, в червні, Nike повідомила що повністю залишає російський ринок. До того компанія призупиняла свою роботу і продажі на три місяці.

Але на початку нового футбольного сезону, що стартував минулих вихідних, гравці «Уралу» з’явилися в новій формі від Nike. За даними прес-служби клубу, саме американська компанія в співпраці з італійськими дизайнерами розробили футбольну форму. А поставили її через московську фірму-посередника Footballmania.

«Виробник нашої нової форми – компанія Nike. Закуповувати екіпірування на сезон 2022/2023 ми почали ще взимку. — пояснили у пресслужбі ФК «Урал». — Вирішити проблеми з постачанням нам допомогла фірма Footballmania. Це посередник між клубами та багатьма топовими виробниками».

Уральські футболісти тепер мають від світового брендового виробника спортивного одягу та взуття по два комплекти ігрової форми: домашній та виїзний.

За даними ЗМІ, в минулому сезоні російського чемпіонату Nike був технічним спонсором футбольних клубів «Зеніт» (Санкт-Петербург) та «Спартак (Москва).