У Волгограді фірми змушені відкривати вакансії спеціалістів з імпортозаміщення
15.07.2022   //   1 Переглядів

Через посилення санкційного тиску на всі галузі російської економіки підприємства та організації змушені вводити нові посади спеціалістів з імпортозаміщення та паралельного імпорту.

Як пише волгоградський сайт «СоцИнформБюро», за даними одного з сервісів із пошуку роботи у Росії протягом першого півріччя з’явилося 1800 вакансій, у яких згадується імпортозаміщення.

У Волгоградській області зараз активно шукають фахівців, які працюватимуть з проєктами з імпортозаміщення в ІТ-сфері. Співробітнику необхідно шукати заміну іноземним постачальникам.

Велика місцева компанія-виробник автохімії шукає системного адміністратора, серед завдань якого – «пілотування, тестування мережевого обладнання в рамках проектів з імпортозаміщення». Розмір зарплати не вказаний, проте пропонуються знижки на продукцію компанії та фітнес.

Переважно у вакансіях імпортозаміщення вказується як напрямок діяльності компанії та серед безпосередніх завдань. При цьому близько 100 поданих пропозицій про роботу – це вакансії для вузьких спеціалістів з імпортозаміщення. У порівнянні з минулим роком, попит на них зріс у 4,5 раза.