Зауральці з найгіршими дорогами в РФ зібралися відновлювати інфраструктуру ОРДЛО
07.07.2022   //   1 Переглядів

Уряди деяких регіонів Сибіру та Далекого Сходу оголосили, що займуться відновленням інфраструктури районів так званих «ЛНР» і «ДНР». При цьому самі ці регіони нещодавно офіційно визнані одними із найгірших у Росії за якістю доріг, передає tayga.info.

Влада Алтайського краю в червні оголосила, що допоможе «відновлювати Слов’яносербський район» (Луганська обл.). Новосибірський уряд оголосив, що регіон візьме «шефство» над Біловодським районом Луганської області.

«Готується команда для відвідування цього муніципального району з метою оцінки ситуації, визначення першочергових заходів підтримки. Насамперед, до команди увійдуть фахівці-комунальники, фахівці сфери соціального обслуговування», – заявляв наприкінці травня губернатор Андрій Травніков («Єдина Росія»).

Влада Бурятії підписала угоду про співпрацю з невизнаними самопроголошеними представниками Старобешівського району Донецької області.

«Головна особливість району, що впадає у вічі, це відсутність чоловіків. Більшість чоловіків різного віку у них мобілізована і перебуває на передовій», — стверджував глава республіки Олексій Циденов («Єдина Росія»).

Серед проблем району він називав «знос інфраструктури, дахи шкіл та дитячих садків, що протікають, брак водопостачання, розбиті дороги».

На цьому фоні державне агентство РІА «Новини» випустило черговий рейтинг регіонів РФ за якістю доріг. Найгіршим у Сибіру визнано Республіку Алтай, де лише 23,8% доріг регіонального, міжмуніципального та місцевого значення відповідають нормативам.

В Алтайському краї під нормативи потрапляють лише 34,6% автошляхів (72 місце у рейтингу), у Бурятії – 45,5% (52 місце), у Новосибірській області – 48% (45 місце).

Крім того, про «шефство» над районами Донецької та Луганської областей оголошували Якутія (30,4% нормативних доріг, 76 місце), Магаданська область (28,8% нормативних доріг, 78 місце) та Амурська область (28,2% та 80 місце).