З аптек Саратова зник звичний імпортний антидепресант
06.07.2022   //   1 Переглядів

В аптеках Саратова дефіцит імпортних ліків і, зокрема, антидепресанту «Анафраніл» міжнародної компанії «Novartis» (центральний офіс у Швейцарії).

Як пише видання «Версия Саратов», місцева жителька поскаржилась на відсутність ліків через сайт глави Держдуми РФ В’ячеслава Володіна «Ліца».

«Як пояснюють фармацевти, його ніхто не пропонує. Препарат видається за рецептом і він життєво необхідний для людей, які його довгі роки приймали за медичними показаннями і кому він допомагає. У нас немає можливості їхати в інші регіони Росії, де цей препарат є в наявності, наприклад, до Москви та Московської області», – пише саратівчанка.

На запит видання до обласного мінздраву, там не сказали нічого конкретного. Мовляв, періодично різні препарати можуть з’являтися в аптеках і зникати з них – це динамічний процес, який не залежить від міністерства. Єдине, що порадили, звернутися до свого лікаря, аби той переглянув лікування та призначив препарат-аналог.

У березні цього року мешканці Саратівської області масово розповідали про дефіцит різних ліків. Зокрема, з аптек зникли препарати для людей з видаленою щитовидною залозою, епілептиків, астматиків.