Профспілки Псковщини провели мітинг-концерт, на якому виступили діти з автоматами
05.07.2022   //  

Псковські профспілки організували в Новоржеві мітинг на підтримку війни та президента, де виступили діти з автоматами. Про це пишуть «Псковская губерния» та «Север.Реалии».

У Новоржеві Псковської області 30 червня обласна рада профспілок провела мітинг «на підтримку армії та президента» та боротьби з «нацизмом». Виступи розбавлялися піснями, а в кінці діти у військовій формі продемонстрували стройові рухи з макетами автоматів.

Судячи з фото, діти були босими, а глядачів було мало. Перед виступом юнармійців із Пскова голова регіонального профспілкового руху Ігор Іванов виголосив промову на підтримку війни. Зокрема він говорив про те, що «ми всі підтримуємо спецоперацію», та про «дітей, які хотіли висловити свої почуття та свою підтримку, і яким хотіли перешкодити сили, налаштовані на руйнування нашої країни та нашого суспільства».

Видання «Псковська губернія» припускає, що під «силами» Іванов мав на увазі голову Новоржевського району Софію Пугачову. Вона була обрана на посаду в 2019 році від партії «Яблуко». Вона – перший опозиційний кандидат, який обійняв посаду голови муніципалітету в цьому районі. Раніше у червні Пугачова заборонила дітям прикрашати Будинок культури до Дня Росії символами так званої військової спецоперації – літерами Z і V.  Місцеві депутати подали на Пугачову скаргу до прокуратури. Один із них – Микола Соколов – назвав таке рішення голови муніципалітету «пострілом у спину російським військовослужбовцям». 24 червня у адміністрації Новоржевського району відбулись обшуки, під час яких вилучили службовий ноутбук та особистий мобільний телефон Пугачової. Порушено адміністративну справу про так звану «дискредитацію» армії.