Бургери дискредитують російську армію: смоленське кафе отримало донос за упаковку
05.07.2022   //   2 Переглядів

Кафе у Смоленську довелось виправдовуватись за упаковку бургерів із написом «Війна війною, а обід за розкладом». Це сталось після публікації місцевого пропагандистського видання «Readovka67» про те, що бургери, мовляв, дискредитують російських солдат.

Видання заявило, що до них звернулись розгнівані місцеві жителі. Ті хотіли перекусити в улюбленому кафе, але їм принесли бургери в упаковці з написом «Війна війною, а обід за розкладом». У них одразу зник апетит, їм «згадалися родичі військових, які прямо зараз переживають за своїх синів, чоловіків та братів. Виникли думки, що хтось там воює, а ми прохолоджуємось у кафешці».

Пропагандисти спитали, чому обрали цей вислів та чи власники кафе так наголошують на своєму ставленні до спеціальної військової операції. Через день у кафе «Русский двор» відповіли:

«Паттерн для брендбука «Блоньє Бургер» був розроблений дизайнером у форматі татуювання. Основна спрямованість на сучасну молодь. Прикольні слова, вирази. Жодного злого наміру в них немає. Тепер, мабуть, всі чіпляються до слова «війна». Ця фраза придумана не нами і навіть не в цьому столітті».

У кафе підкреслили, що фраза належить королю Пруссії Фрідріху Вільгельму Першому і означає, що солдат завжди має бути нагодований, інакше з нього буде поганий солдат.

Нагадаємо, у Брянську після публікації провладних «Брянських новин» комунальникам довелось перефарбувати в інші кольори свіжопофарбовані синьо-жовті лавки. Крім того, жителька Пскова щовесни фарбувала паркан у синій і жовтий кольори, але цього року сусіди викликали поліцію. Через дві години після візиту паркан було перефарбовано.