Псковці продають в інтернеті вживані пакети брендів, які пішли з Росії через війну
04.07.2022   //   4 Переглядів

Жителі Пскова продають на інтернет-майданчику вживані пакети брендів, які пішли з РФ через вторгнення в Україну. Про це пише «Центр ділової інформації Псковської області».

Одна жителька Пскова виставила пакет «Bershka» за 350 тис рублів (для переведення цін у гривні діліть приблизно на три) і пише: «Для справжніх колекціонерів, епоха, яка пішла з Росії». Пакет з «Макдональдсу» вона оцінила в 500 тис рублів. Видання порівнює: «Ось так, продай у Пскові два паперові пакети і отримай якщо не цілу квартиру, то хоча б дачу, пристойну кімнату чи машину на ці гроші». Щоправда, невідомо, хто таке купить.

Ще один пакет «в ідеальному стані» з «Маку» продають вже за 25 тис рублів. Принципи ціноутворення, якими користуються автори таких оголошень, залишаються невідомими.

Утім, це ще «дешево», адже хтось інший виставив на продаж пакет із «Маку» за 1,12 млн рублів. Це було давно, видання про це вже писало, і «чомусь» його досі ніхто не купив.

Натомість інша жителька Пскова призначила розумну ціну –100 рублів за штуку та 70 рублів від п’яти штук. Вона вказала бренди Helly Hansen, RayBan, Levi’s, Tommy Hilfiger, New Balance, Calzedonia, Incanto, Michael Kors, Calvin Klein Jeans, Givenchy тощо.

Жителька Великих Лук продає пакет «Ікеа» за 100 рублів та «Шанель» за 250 рублів.

Крім того, жителі Пскова намагаються продавати пакети мереж, які з Росії не пішли, або як були, так і залишилися російськими виробниками («Лукойл», «Северсталь» та інші).