Останній в РФ легальный голлівудський блокбастер зібрав у Красноярську вчетверо менше запланованого до війни
03.07.2022   //  

Новий фільм «Бетмен» режисера Метта Рівза за два тижні прокату зібрав у кінотеатрах Красноярська 432 тисячі рублів (для переводу у гривні діліть на три). Це вчетверо менше запланованого.

Красноярське видання «NGS24.RU» пише, що Директор кінотеатру «Епіцентр» Сергій Ліпов вважає, що «з огляду на всі умови» «Бетмен» у прокаті збирає «гідну», «непогану» касу.

«Але це в чотири рази менше, ніж він міг би зібрати, якби вийшов у березні, як спочатку планувалося», — підраховує Ліпов.

Він також каже, що зараз важко спрогнозувати, коли наступного разу великий голлівудський фільм можна буде побачити в Росії.

«Бетмен» мав вийти у російський прокат 2 березня. Після введення західних санкцій компанія Warner Bros скасувала реліз. Хоча посвідчення на цей фільм кінотеатри отримали ще в лютому, через введені обмеження не змогли законно розрахуватись із правовласниками за дозвіл на прокат. У травні президент РФ запровадив новий порядок платежів для правовласників із «недружніх» країн через спецрахунок, що дозволило кінотеатрам розраховуватися зі студіями надіславши відповідне повідомлення.

Однак для інших блокбастерів ця схема не спрацює, оскільки прокатні посвідчення на них отримати не встигли. Відтак, «Бетмен» став останнім легальним голлівудським фільмом, який побачили росіяни на великих екранах.

Раніше «Наші гроші» вже писали, що у Росії не виключають закриття всіх кінотеатрів до кінця року. Також відомо, що у Челябінській області кінозали замінять батутним парком, а в Красноярську кінотеатри може спіткати доля 90-их: їх перетворять на магазини.