У Пскові дітей готують до військової служби, доки поранені ходять по судах і лікарнях
02.07.2022   //   1 Переглядів

У Пскові Федеральна служба виконання покарань провела військово-патріотичний зліт, у якому взяли участь вихованці клубу «Зубреня». Про це пише «Псковська стрічка новин».

Зліт був присвячений Дню Росії. Його метою назвали «підвищення знань про історію країни, її героїв, а також освоєння навичок поведінки у похідних та екстремальних ситуаціях, уміння працювати в команді».

Чотири дні діти пірнали з аквалангом, вивчали ази висотної підготовки, змагалися у влучності стрільби, збиранні-розбиранні автомата, сплавлялися річкою. Вони жили на території бази відділу спецпризначення «Зубр» за суворим розпорядком дня його співробітників. У тюремній службі заявили, що захід було «спрямовано на підвищення рівня патріотичного виховання підростаючого покоління, спортивної підготовки, зміцнення престижу військової служби».

Нагадаємо, нещодавно псковський десантник-строковик, відправлений в Україну, не зміг довести в суді, що він не підписував контракт. Іншому псковському солдату не видали довідку про тяжкість каліцтва під час війни в Україні, від якої залежить компенсація.

Раніше повідомлялось, що в Смоленську тюремники мілітаризують дітей грою «Зарница», а в прикордонній Бєлгородскій області створюють табір «з основами військової служби» для підлітків. Про тенденцію у блозі «Хороша і погана новини про воєнні настрої в Росії».