Кожен третій житель Казані планує урізати витрати на відпустку
02.07.2022   //   1 Переглядів

Через західні санкції унаслідок яких росіянам обмежили можливість перельотів, а також здорожчання путівок, 36% жителів Казані скоротять витрати на відпустку.

Про це йдеться в публікації місцевого сайту «Реальное время», який посилається на дослідження сервісу GEO.Platforma.

Основними проблемами у плануванні відпочинку казанці називають: бронювання житла, квитків та екскурсій (36%), збільшення вартості відпочинку (21%), проблеми з платежами (19%) та скорочення кількості доступних країн (17%).

Кожен третій казанець поскаржився на складнощі з купівлею квитків на літак, а кожен п’ятий (22%) з купівлею квитків на потяги та автобуси до віддалених маршрутів.

Опитані росіяни поскаржилися на проблеми при бронюванні житла через вихід міжнародних букінг-сервісів (33%), а також через проблеми з оформленням броні на вітчизняних платформах (25%). Майже половина (43%) опитаних відзначили подорожчання квитків.

За даними іншого дослідження, яке наводить видання, більше половини опитаних казанців планують відпочинок у Росії.

Нагадаємо, через повномасштабне вторгнення Росії до України, на росавіацію накладено низку санкцій, які обмежують перельоти за кордон. Це також призвело до зменшення кількості іноземних туристів, які подорожували в Росію.