Співробітники ростовської IKEA, порушуючи заборону шведів, розпродують товар втридорога
01.07.2022   //   2 Переглядів

В IKEA стартував закритий розпродаж товарів серед співробітників. Керівництво шведського магазину заборонило продаж товарів у треті руки. Однак хто і як відслідковуватиме перепродаж і які санкції будуть, не уточнюється. Про це пише «Donnews.ru».

Вже надвечір першого дня розпродажу «для своїх» на Авіто почали з’являтися оголошення про продаж меблів, посуду та предметів інтер’єру шведської мережі.

В оголошеннях співробітники вигадують легенди про те, звідки у них так багато товарів: «Купувала для облаштування будинку, ситуація змінилася, продаю. Лежить у коробках».

В деяких оголошеннях відкрито говориться, що можна вибрати будь-який товар із каталогу IKEA і його привезуть на замовлення.

Продавці залучають потенційних покупців безкоштовною доставкою по Ростову та гарантією на товари протягом року. Однак як проходитиме гарантійне обслуговування, не уточнюється.

Журналіст «Donnews.ru» зв’язався з одним із продавців. Той пояснив, що товар, що сподобався, він може «привезти наступного дня з оплатою при отриманні».

«Пишіть список речей якнайшвидше, бо дуже багато просять», — написав продавець.

Ціни на товари IKEA накручують у 2-3 рази.

Ціноутворення на товари у всіх продавців різне: хтось «накидає», наприклад, на стіл за 1800 рублів всього 500 рублів, а хтось пропонує цю позицію з накруткою в 2-3 рази (для переведення у гривні діліть приблизно на три).

У Telegram-каналах з’явилися відео перегонів із візками по закритих IKEA та величезних черг на касах.

Видання нагадало, що на початку березня 2022 року шведська компанія IKEA – виробник та продавець меблів та товарів для дому – оголосила про закриття своїх магазинів у Росії. В останній день роботи магазину в Ростові вишикувалися величезні черги, в яких покупці стояли по кілька годин. Цього ж дня федеральні ЗМІ повідомляли, що IKEA може поновити роботу після 31 травня.

15 червня керівництво IKEA заявило про рішення припинити діяльність у Росії та продати свої заводи на території країни. Новому власнику дістанеться чотири підприємства в Ленінградській, Кіровській та Новгородській областях.