Калінінградських далекобійників цілодобово тримають на в’їзді до Литви
01.07.2022   //   29 Переглядів

Калінінградські водії вантажівок цілодобово стоять у чергах на в’їзді до Литви з боку Білорусії. Про це пише видання «Руський Захід».

На прикордонному переході Кам’яний Лог – Мядинінкай утворився 15-кілометровий затор. Стоять і машини з вантажем, що швидко псується. Спека. Рефрижератори виходять з ладу, повідомляє Amber Mash.

«Литва нас блокує, Литва не працює, за добу йдуть максимум 50-40 машин. Сьогодні шосту добу стоїмо у живій черзі. Вночі взагалі ніхто не працює», – розповів далекобійник Василь.

Водіям доводиться стояти в полі, до платних туалетів та душа треба йти кілька кілометрів. По воду ходять на заправку.

На в’їзді до Литви з боку Калінінградської області теж черги, але поки що не такі масштабні. За даними обласної митниці, на ранок середи, 29 червня 2022 року, до сусідньої держави намагалися виїхати 210 вантажівок, на в’їзд до регіону чекали 29 фур.

Раніше митниця Литви попереджала про посилення перевірок на кордоні з Білорусією.

Як повідомлялося, з середини червня Калінінградська область знаходиться у «блокаді», в результаті якої підсанкційні товари не можуть потрапити через  Литву в найзахідніший регіон РФ автомобільним та залізничним транспортом, і навпаки.

Детальніше про проблеми в Калінінградській області читайте в матеріалі «Росіяни поступово біжать з «тонучого» Калінінграду».