Жителі Пскова вкрали півсотні крісел з ярмарку, де було представлено вкрадений Крим
30.06.2022   //   3 Переглядів

Жителі Пскова забрали 51 пуф з винного ярмарку «Виноград». Про це пише «Псковська стрічка новин» з посиланням на оголошення про розшук у спільноті заходу «ВКонтакті».

В оголошенні говориться:

«Терміново розшукуються. М’які, зручні, барвисті пуфи! З початку ярмарку «Виноград» територію Фінського парку залишив 51 пуф. Друзі, ми дуже сподіваємося, що ви взяли їх не зовсім і повернете в цілості та безпеці на територію ярмарку. Повернути пуф – це чудова можливість заглянути до нас знову і взяти участь у дегустаціях та майстер-класах. Ми чекаємо вас! І пуфи».

Воно опубліковане 24 червня, а сам ярмарок проходив 18-26 червня, тобто півсотні крісел-мішків вкрали за шість днів.

Коментатори «ВКонтакті» вже виклали фотографії якихось підлітків із такими пуфами в руках і знайшли оголошення на майданчику «Авіто» про продаж таких самих пуфів у селі Родіна в Псковському районі по 800 рублів (для переведення у гривні діліть десь на три).

Найпопулярніший коментар під новиною «ПЛН» такий: «Що не знали, для кого ярмарок робили? Пуфи мають бути тільки бетонні чи залізобетонні, кожен тонн по десять, антивандальний! Нема бетонних, нехай свої приносять». Він здобув 42 вподобання.

На ярмарку була влаштована окрема сцена окупованого Росією Криму, тому не дивно, що відвідувачі вирішили, що організатори не проти крадіжок. Утім, вони й самі не без гріха, адже під їхнім підсумковим дописом про фотозони місцева фотографка Ксенія Чернова пише: «Не дуже добре брати чужі фотографії без дозволу та не відзначати автора».