Росіяни поступово тікають з «тонучого» Калінінграду
29.06.2022   //   125 Переглядів

Калінінградська область, що відірвана від РФ, довгий час приваблювала росіян з «материкової» Росії своїм межуванням з країнами Євросоюзу. Але зараз регіон втрачає свою привабливість і росіяни поступово залишають «острів».

Одною з головних причин якраз є це сусідство з більш розвиненим ЄС, який довгий час здавався багатьом мешканцям РФ спокійним, надійним, толерантним і не здатним зробити дуже боляче калінінградцям.

Після початку війни Росії з Україною та введення санкцій проти РФ, інформаційний простір Калінінградською області, яка межує тільки з Польщею та Литвою і має вихід в Балтійське море, наповнюється багатьма неприємними для калінінградців новинами, пов’язаними з бажанням країн Євросоюзу покарати росіян за їх агресію проти України.

Ще до «блокади» Калінінградської області, в результаті якої підсанкційні товари не можуть потрапити через  Литву в найзахідніший регіон РФ автомобільним та залізничним транспортом, бізнесмени та прості калінінградці почали скаржитися на суттєве погіршення їх життя.

Наприклад, у Калінінграді заморожені усі проєкти, які реалізовувалися за програмами прикордонного співробітництва з Литвою та Польщею (таких було більше 50). Причому російську чиновницю обурило те, що на прикордонній території цих двох країн ЄС програми продовжують виконувати, там виплачують кошти, а калінінградцям тепер нічого не перепадає.

Суттєві проблеми відчуває і Калінінградський морський торговий порт. До 24 лютого працював і вдень, і в ночі 365 днів на рік. Тепер через зменшення контактів з сусідніми країнами різко впав вантажообіг, нічні зміни скасовані, а адміністрація працює лише пів робочого дня. Така плачевна ситуація дала привід голові Калінінградської торгово-промислової палати Феліксу Лапіну вважати, що «наступними за портом підуть цілі підприємства». І перші ластівки вже є. У ТОВ «Балтійська стивідорна компанія» розповіли, що їх вантажообіг впав практично до нуля.

Не краще і на калінінградському автомобільному заводі «Автотор», який раніше славився тим, що тут збирали автомобілі південнокорейських брендів Kia та Hyundai, та найголовніше – німецького BMW. Тепер «німців» не збирають. У травні колектив заводу відправили у відпустку. А потім замислились про переорієнтацію на співпрацю з китайським ринком.

Від Калінінграду відвертаються і водії вантажівок, які курсували між ЄС та основною частиною Росії транзитом через найзахідніший регіон РФ, і мали кращий заробіток, ніж російські водії, які не виїжджали за межі Росії. Намучившись спочатку у величезних чергах на кордонах (чекати доводилось по кілька днів), а потім взагалі зіштовхнувшись з «блокадою», частина далекобійників вирішила відмовитись від подорожей Калінінградською областю і зосередитись на роботі десь всередині РФ, навіть не зважаючи на меншу винагороду.

Втрата інтересу росіян до Калінінградської області прослідковується і через нерухомість. Нещодавно гендиректор регіональної Спілки професійних ріелторів Тетяна Гільова розповіла, що до війни і до «блокади» 90% покупців нерухомості в області були жителі інших регіонів Росії. Зараз їх частка становить лише 10%.

Показовий приклад. Одна сім’я переїхала до Калінінграду три роки тому з Пермі, придбавши квартиру. Тепер вирішили продати нерухомість в Калінінграді та повернутися до Пермі, пояснивши, що там їм жити спокійніше.

Враховуючи, що ситуація у «блокадній» Калінінградській області буде погіршуватися і надалі, то, напевно, зростатиме кількість росіян, бажаючих втекти з регіону в якусь з областей основної Росії за спокійнішим та комфортнішим життям. Але і всередині РФ їм не вдасться знайти спокій та комфорт. Доведено розв’язаною Росією війною проти України та дієвими санкціями.

Віктор Волокіта, «Наші гроші»