Російський десантник-строковик не зміг довести в суді, що не підписував контракт
28.06.2022   //   2 Переглядів

Десантник із Пскова програв позов до військової частини і заступника міністра оборони РФ про оскарження укладення з ним контракту. Про це написала «Псковська губернія».

Як дізналось видання, у позовній заяві військовослужбовець заявив, що контракт він не підписував і фактично був строковиком, коли його відправили на «навчання». У березні його матері після запитань про перебування сина у 234-му десантно-штурмовому полку 76-ї десантно-штурмової дивізії видали документ про те, що він підписав контракт із частиною. При цьому сам строковик заявив, що підпис йому не належить, до того ж відсутня дата його підписання та реквізити наказу про набуття чинності контракту.

Справу розглядав Псковський військовий гарнізонний суд. У суді представник позивача заявив, що військовослужбовець не підписував контракт і до квітня 2022 року не знав про його існування. Суд вважав це брехнею та небажанням солдата продовжувати проходити військову службу за контрактом. Почеркознавча експертиза у суді не розглядалася.

Суд погодився, що в документах відсутні деякі дані, проте вирішив, що це пов’язано з «нерозпорядністю військових посадових осіб під час оформлення документів».

Також суд встановив, що у серпні 2021 року військовослужбовець подавав рапорт, що хотів би підписати контракт із частиною. На думку суду, це доводить, що він хотів служити за контрактом і що військова частина могла ініціювати процес підписання.

Єдиний розрахунковий центр Міноборони представив розрахунковий листок, в якому повідомляється, що солдат у вересні та жовтні 2021 року отримував гроші у якості контрактника. Представник військовослужбовця у суді заявив, що ці документи було підроблено, але суд із цим не погодився. Експертиза документів не проводилась.