Автомобіль став предметом розкошу для росіян
25.06.2022   //   3 Переглядів

В травні продажі авто у РФ впали на 84%, надії на «спрощені» «Лади» нема.

Продажі нових легкових автомобілів та малотоннажних вантажних автомобілів у Росії у травні скоротилися на 84%, повідомила Асоціація європейського бізнесу (АЄБ), передає «Сибір.Реалії».

Загалом за перші п’ять місяців 2022 року у Росії продано 318 тис. нових автомобілів, що на 53% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тобто травневий показник демонструє прискорення падіння.

За прогнозом АЕБ, у 2022 році продажі нових авто в Росії можуть скоротитися на 50%, до 800 тис. штук, що стане найбільшим падінням російського авторинку за всю його історію

Російському ринку восьмий рік не вдається повернутися до показників 2014-го, коли в країні було продано більше 2 мільйонів нових авто. А тепер внаслідок санкцій, введених проти Росії через війну з Україною, автомобілі в країні можуть остаточно перейти до категорії розкоші, відзначає видання.

На тлі паніки та обвалу російської валюти автомобільні дилери підготувалися до дефіциту. У березні в автосалонах встановили «загороджувальні» ціни. Прибавка до фактичної вартості почала досягати 50-100% від «довоєнних» розцінок. Продаж нових автомобілів з Європи і США зупинився практично повністю.

Вторинний ринок теж не стане порятунком, відзначає «Сибір.Реалії». Ціни на автомобілі з пробігом зростають слідом за вартістю нових машин. Власникам недоцільно віддавати свої автомобілі дешево в умовах дефіциту, коли вони просто не зможуть дозволити собі жодної альтернативи.

За оцінками експертів, у довгостроковій перспективі дефіцит автомобілів та їх недоступність для широких верств населення неминуче призведуть до старіння автопарку, а отже, до проблем безпеки на дорогах. Середній вік автомобілів на території Росії становить 14 років і відтепер тільки зростатиме, наголошує видання.

Такі зміни «золотиим часом» для російських виробників теж не стане. Адже санкції та відхід західних концернів вкотре підкреслили залежність російського автопрому від іноземних комплектуючих та технологій. В результаті російські АвтоВАЗ та УАЗ були змушені зупинити складальні конвеєри слідом за своїми іноземними колегами. Для збірки автомобілів їм не вистачає цілої низки компонентів, включаючи блоки ABS, ESP та подушок безпеки. Тобто, найголовніших комплектуючих з точки зору безпеки, без яких продаж автомобіля в цивілізованих країнах неможливий.

Тому для виходу зі становища Мінпромторг РФ вирішив спростити технічний регламент, інакше виробництво автомобілів довелося б зупинити взагалі. Відтак, нові правила дозволяють, зокрема, виробляти автомобілі в Росії без антиблокувальної системи гальм; без системи контролю стійкості (ESP та ін); встановлювати екологічні мотори класу нижче Євро-5 і т.д.

У Росії відсутнє також власне виробництво автоматичних коробок передач. У квітні в АвтоВАЗі заявили про намір випускати «спрощені» версії Lada Vesta і Lada Granta, які будуть комплектуватися вітчизняним двигуном ВАЗ-11182 і механічною коробкою передач. Таким чином, російський автопром повертається на 30 років тому до практично радянського рівня оснащення автомобілів без електронних блоків безпеки і без сучасних екологічних стандартів.

«Спрощені» Lada Granta без підсилювача керма та електричних склопідйомників обіцяли почати виробляти у червні. Продаж «спрощених» Vesta розпочнеться не раніше вересня 2022 року.

Автоексперт Сергія Асланян вважає, що «спрощені Лади» не тільки не матимуть попиту, а й будуть небезпечні для споживачів:

«Питання, а населенню ці труни на колесах потрібні? Ми ще не настільки зголодніли, щоб ось зараз накинутися на ці обдерті моделі… Стандарти безпеки, які передбачають експлуатацію автомобіля, що не має подушки, ESP і ABS – це саме те, на чому їздили наші предки. Китай собі такого не дозволяє. Навіть в Ірані такого немає. А це буде у нас».

Варто відзначити, що з 7 травня в РФ набув чинності наказ Мінпромторгу, що дозволяє паралельний імпорт автомобілів та запчастин без дозволу правовласників, в обхід офіційних каналів дистрибуції.

Асланян впевнений, що такі заходи російського уряду щодо легалізації незаконного «паралельного імпорту» не залишаться без відповіді.

«За такі справи, щойно ми за периметри виходили, ми завжди вигрібали. У всі часи… Паралельний імпорт юридично – це злочин. А для нас із вами – це контрафакт», – івдзначив він.

У свою чергу експерт-оглядач та редактор сайтів InsideEVs.ru, «Китайські-автомобілі.рф» зауважив, що при «паралельному імпорті»росіянам варто й надалі очікувати зростання вартості автомобілів.

«Одне можу сказати точно – буде дорого. Ні для кого не секрет, що автомобілі, які поставлятимуть таким чином, пройдуть через кілька посередників, кожен з яких, зрозуміло, вимагатиме гроші за свої послуги. Це і багато іншого позначиться на кінцевій вартості… Та й спосіб продажу таких машин усередині нашої країни мені поки що не зрозумілий», – зазначив він.

Нагадаємо, більшість європейських та американських автоконцернів після початку бойових дій припинила відвантаження автомобілів російським дилерам. У Росію офіційно перестали постачати марки Audi, Skoda, Volkswagen, Volvo, BMW, Mercedes-Benz, продукцію концерну General Motors – Cadillac та Chevrolet, автомобілі концерну Stellantis, який виробляє Peugeot, Citroen та Opel. Ввезення преміальних автомобілів із Європи вартістю понад €50 тисяч заборонено у рамках санкцій. Під заборону потрапили Porsche, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Ferrari, Bentley, Rolls-Royce. Про припинення поставок заявили і японські виробники: Toyota, Lexus, Suzuki, Honda та Mazda.

Протягом двох місяців зупинили виробництво практично всі автомобільні заводи на території Російської Федерації. Toyota припинила виробництво на заводі у Санкт-Петербурзі. Зупинено випуск на двох російських заводах Volkswagen Group у Калузі та Нижньому Новгороді. Mercedes-Benz закінчили випуск на заводі у підмосковному індустріальному парку Єсипово. Про паузу у роботі заявили на петербурзьких заводах Hyundai та Nissan. Ford Sollers у Єлабузі заморозив виробництво комерційного транспорту. У безстрокову відпустку відправлено співробітників Mazda Sollers у Владивостоці.

Доля заводів Renault поки що туманна, але машини бренду на них теж перестали випускати через санкції. Французька компанія продала свою частку в АвтоВАЗі російському НАМІ (Науково-дослідному автомобільному та автомоторному інституту). За словами мера Москви Сергія Собяніна, московський завод Renault почне збирання автомобілів під брендом «Москвич». Для виробництва нових «Москвичів» зараз шукають китайських партнерів.

АвтоВАЗ періодично у проястоях – з 14 по 17 червня, до цього перерви у роботі були з 11 по 13 травня та з 16 по 20 травня. Причина – відсутність комплектуючих.

Наприкінці травня з’явилася новина про те, що завод Hyundai, що зупинився, може закритися до кінця року. Поки що найбільш «лояльними» до російських споживачів залишилися китайські концерни, які намагаються продовжувати випуск машин попри логістичні проблеми.