У росіян в німецьких аеропортах вилучають дорогі покупки при спробі оформити tax free
24.06.2022   //   1 Переглядів

В аеропортах Німеччини у росіян вилучають дорогі покупки при спробі отримати за них податкове відрахування (tax free) та заводять справи про спробу незаконного ввезення до Росії санкційної продукції, повідомляє The Moscow Times.

Видання посилається на ряд випадків, коли спроба повернути податок, зокрема, за дорогі сумки при виїзді з країни призводила до їх конфіскації та порушення справи про спробу обходу санкцій, оскільки зараз у рамках санкцій Євросоюз дозволяє ввезення до РФ одягу, взуття та аксесуарів лише на суму до 300 євро.

Наприклад, в аеропорту Франкфурта у москвички вилучили сумку Furla за 500 євро, коли вона спробувала перед вильотом у спеціальному пункті для оформлення tax free поставити штамп на документи про покупку, щоб отримати податкове відрахування на свій картковий рахунок.

Опитані виданням консультанти з візових питань розповіли, що їм відомо ще про кілька випадків вилучення у росіян покупок при спробі оформити tax free в аеропорту. Як мінімум один, і теж із дорогою сумкою, стався у Франкфурті, а один – з прикрасами – в аеропорту Берліна, повідомили вони.

При цьому на ситуацію не впливають аргументи, що росіяни вилітають не в Росію.