У Нижньому Новгороді контрактників для війни шукають через оголошення на стовпах
24.06.2022   //   1 Переглядів

На стовпах у Нижньому Новгороді почали з’являтись оголошення із запрошенням на службу за контрактом у військових частинах області. Бажаючим обіцяють грошові виплати від 250 тисяч рублів, а також набуття статусу ветерана бойових дій.

Про це пише видання «NN.RU».

За інформацією в оголошенні, громадян запрошують підписати контракт на службу у військових частинах Нижегородської області терміном від трьох місяців. Крім згаданого «грошового забезпечення» та набуття статусу «ветерана», до служби в армії РФ заохочують повним соціальним пакетом та страховими виплатами.

Серед вимог – вік від 18 до 60 років та задовільний стан здоров’я. Бажаючим підписати контракт, пропонують звернутися до військового комісаріату за місцем проживання. В оголошенні вказано номер пункту відбору на військову службу Нижнього Новгорода.

А от російських держслужбовців до роботи та відряджень до окупованих територій Донецької і Луганської областей заохочують виплатами подвійних зарплат.

«Наші гроші» раніше писали, що у Курську заманюють людей в мобілізаційний резерв, запевняючи, що не йдеться про контракт. У Смоленську тюремники мілітаризують дітей радянською грою «Зарница», а у Красноярську некрологи загиблих в Україні військових приховують в малотиражних «районках».