На ринку вживаних авто Пермі зріс попит на «радянський» мотлох та ожив автоканібалізм
24.06.2022   //   1 Переглядів

У травні 2022 року частка продаж авто з пробігом зайняла 90% від всіх укладених у регіоні кредитних договорів. І це при тому, що загалом у травні 2022 року у Пермському краї було видано втричі менше автокредитів, ніж роком раніше.

Про це повідомляє пермська ділова газета Business Class.

«Продажі нових автомобілів зараз впали, оскільки постачання практично немає, а ціни дуже високі. Якщо люди не можуть купити нові машини, то вони не продаватимуть і старі. Тому торгівля уживаними авто теж просіла – ринок стоїть напівпорожній», – розповів генеральний директор авторинку «Камська долина» Юрій Оборін.

На його думку, на продажах автомобілів сильно позначаються зниження платоспроможності населення, а також складності із кредитуванням. За словами Юрія Оборіна, раніше середній чек у орендарів на авторинку «Камська долина» доходив до 400 тис. рублів, а зараз він може опускатися і до 50-100 тис. рублів (для переведення у гривні діліть приблизно на три).

«З урахуванням стрибка цін на автомобілі у березні зараз за такі гроші продається мотлох: «п’ятірки», «шістки», «Ниви». Ціни знижуються, але вони все одно значно вищі, ніж були у лютому. І навряд чи тепер опустяться нижче за зимові показники – адже подорожчали енергоресурси, виробництво, матеріали, логістика», – пояснює Юрій Оборін.

Генеральний директор авторинку «Камська долина» вважає, що дефіцит нових імпортних машин навряд чи вдасться подолати, використовуючи механізми паралельного імпорту. За його оцінкою, доставка автомобілів у такому разі буде дуже дорогою, а також проблемною з погляду логістики та міжнародних відносин.

«Думаю, якщо нічого не зміниться, багато автосалонів ризикують закритися. За відсутності поставок їм просто не буде чим торгувати, багато хто вже зараз стоять порожні. Так, з’явилося більше китайських автомобілів, але й ціни на них злетіли майже вдвічі», – розмірковує Юрій Оборін.

Порівняно з минулим роком частка продажу автомобілів із КНР зросла у 2,5 рази. Вже зовсім скоро і пермська компанія Verra, що раніше торгувала Toyota, Lexus і Porsche, відкриє в регіоні автоцентр китайської марки Exeed – бренд позашляховиків преміум-класу від виробника автомобілів Chery.

Юрій Оборін вважає, що складно очікувати на покращення ситуації, поки в країні зберігається геополітична нестабільність.

«Поки що логістика не відновиться, буде нудно. Мало хто зможе дозволити собі нову машину. Водночас збережеться складність із обслуговуванням авто, оскільки комплектуючі подорожчали, а знайти їх не так просто. Через це вже оживає розбір автомобілів на запчастини», – зазначає пан Оборін.

Автоексперти прогнозують, що на ситуацію й надалі чинитимуть тиск дефіцит автомобілів, невизначеність поставок та падіння реальних доходів населення.