45-хвилинка ненависті: у школах Росії вводять уроки пропаганди
24.06.2022   //  

У школах Росії на додачу до «радників із виховання» хочуть запровадити щотижневі класні години «на суспільно-політичну тематику». Про це повідомляє «Інтерфакс».

Начальник управління президента РФ із громадських проектів Сергій Новіков заявив, що для шкіл, виходячи з суспільно-політичного календаря, розробляється програма класного годинника на 32 тижні.

«Сьогодні ми розробляємо програму класних годин, 32 тижнів у нас є в році, щоб кожен разом із суспільно-політичним календарем ми могли розмовляти з дітьми», – сказав він під час «Класного марафону».

На слайді були напрямки зі «Стратегії національної безпеки Росії»:«Життя, гідність, права і свободи людини», «Патріотизм», «Міцна сім’я», «Творча праця», «Історична пам’ять та спадкоємність поколінь» та інші.

Також Новіков повідомив, що триває конкурс на заміщення посад радників директора з виховання у школах, на нього подано 45 тисяч заявок. Посада, мовляв, запроваджується, щоб не завантажувати педагогів зайвою роботою. «Вони у режимі 24/7 допомагатимуть педагогам займатися питаннями виховання дітей», – анонсує він. Пілотний проект із виховної роботи у школах Росії та запровадження посад радника директора з виховання запустили у 2021 році, а в новому навчальному році вони з’являться у більшості шкіл.