«З лихих 90-х наша сім’я так не економила на їжі»: на Уралі родини скаржаться на дорогі продукти
23.06.2022   //   1 Переглядів

Жителі Златоуста (Челябінська область) через подорожчанння продуктів вони знову купують дешеві спреди та бульйонні кубики. Тепер містяни вимагають від влади «притиснути до нігтя» торговців-спекулянтів, щоб навести лад із цінами.

Голос народу почули та озвучили в виданні Златоуст.инфо.

Жителі Златоуста вважають, що чиновники всіх гілок влади роблять недостатньо для того, щоб змінити економічну ситуацію на краще. Люди жаліються на тотальну економію від бідності, спровокованою інфляцією, і дивуються, чому ціни на відміну від долара, «не відкочуються» назад. Економісти ж прогнозують подальше зростання цін, якщо інфляцію не зупинити, до кінця року вона сягне 40 відсотків.

 «Бідність настає на людей так швидко саме тому, що продукти подорожчали більше, ніж іномарки, — каже батько трьох дітей Володимир Попов. — Судіть самі: морква подорожчала на 51%, цибуля — на 60%, картопля — на 41%, а іномарки — на 44%. Не залежать від санкцій та валютного курсу, ці та інші продукти додали в ціні найбільше. Чому я не можу зрозуміти. Де роз’яснення чиновників на цю тему, де результати їхньої роботи щодо «притискання до нігтя» торговців-спекулянтів?».

Із багатодітним батьком погоджуються інші  мешканці Златоуста. Люди пишуть, що у родинах витрачають гроші тільки на продукти, та при цьому купують найдешевше та некорисне.

«З «лихих 90-х» наша сім’я так не економила на їжі. Замість хороших продуктів, на шкоду своєму здоров’ю, змушені зараз купувати «хімозу»: бульйонні кубики, спреди замість олії, дешеві консерви».

Цікаво, що тема економічного зубожіння стала найрезонанснішою – читачі лишили коментарі під матеріалом на сайті видання, а також на сторінці ресурсу вКонтакте.  При чому, інші новини ресурсу не мають такої популярності серед читачів.

«Ціни на продукти взагалі божевільні, із зарплатою 40 тис взагалі в магазин можна не ходити, куди дивиться президент, всіх підприємців та постачальників під суд, а краще до стінки».

«З якою у 40 тисяч, пів Златоуста працюють за мінімалку! Люди вже недоїдають!».

«Вірну тему підняли, а то вже гидко слухати і читати, як у нас все зашибісь, тільки у піндосів хреново!»  –  дебатують під новиною коментатори.

В соцмережі ресурсу Наталя Яковлева пише: «У мене рука не піднімається купувати за такою ціною… Не краще, ніж на Заході, а наче паливо не так подорожчало, як там…»

Але всіх коментаторів заспокоїв Ігор Коцага: «Так гаразд, Гарант сказав що інфляція нульова, що несете, дивіться більше телевізор, де інфу то берете, повинні бути перевірені джерела інформації».

Його підтримав Юрій Безстрашніков: «Скабеєву дивитися і слухати треба, і все буде добре!».