У Калінінграді «тоне» торговий порт і тягне за собою інші підприємства
16.06.2022   //   1 Переглядів

У Калінінградському морському торговому порту останні місяці різко впав вантажообіг, нічні зміни скасовані. Про це повідомив на засіданні комітету транспорту Калінінградської торгово-промислової палати його голова Сергій Заворотинський, пише «Новий Калінінград».

Заворотинський очолює ТОВ «Карго Сервіс», яке займається перевалкою та супроводом вантажів; торговельний порт є співвласником цієї компанії.

«Напевно, ні для кого не секрет, що в останні рік-півтора торговельний порт двічі проводив скорочення у зв’язку з різними обставинами. Зараз, щоб ви розуміли, порт пішов лише на денну роботу. Нічна робота – це чергова бригада. Весь адміністративний персонал теж пішов на половину робочого дня, з відповідною винагородою», – розповів голова комітету транспорту.

За його словами, склалася загроза втрати кваліфікованих кадрів: «Люди, які підуть, вони будуть втрачені, на жаль». Раніше, за словами Заворотинського, порт був зайнятий «365 днів на рік».

«Порт це індикатор. Наступними за портом підуть цілі підприємства», — прокоментував голова Калінінградської торгово-промислової палати Фелікс Лапін.