Через санкції суттєво подорожчав і погіршився манікюр ростовчанок, клієнтів стало значно менше
16.06.2022   //   2 Переглядів

З березня ціна на розхідники зросла на 20-30% і багато майстрів манікюру підняли прайс, щоб компенсувати витрати. Про це пише «RostovGazeta» з посиланням на ростовського майстра манікюру Олександру Соболєву.

За словами Олександри, найбільше подорожчали лаки імпортного виробництва.

«Практично перестали постачати інструменти для манікюру, які виготовляли у Харкові. Але вдалося знайти заміну. Набагато важче відновити клієнтську базу», – розповідає майстер.

Вона додає, що клієнтів стало помітно менше: основна частина приходила через одну із заблокованих соцмереж, а акаунти на нових майданчиках розвиваються довше. До того ж, майстри, щоб зберегти якість послуг, змушені купувати матеріали за новими цінами, а зарплата у населення залишається на досанкційному рівні.

«Багато дівчат, щоб менше витрачати, стали робити однотон, відмовлятися від складних дизайнів. Замість нарощування, деякі клієнтки вирішили самі відрощувати довжину», – каже Олександра.

За її словами, ростовчанки не готові відмовитися від догляду за собою, але санкції вплинули навіть на «тренди» у б’юті-сфері.

«Я вже розробила ідеї цікавих дизайнів, де використовується тільки один колір без додаткових елементів», – розповіла майстер манікюру.