У російському Смоленську тюремники мілітаризують дітей радянською грою «Зарница»
15.06.2022   //   1 Переглядів

У Смоленській області Росії Федеральна служба виконання покарань провела військово-патріотичну гру «Зарница» для дітей співробітників. Про це пише «Смоленська газета».

Участь у грі взяли понад півсотні дітей працівників відомства. Команди, які представляли установи виконання виконань Смоленської області, де працюють батьки дітей, назвали «Орлята», «Патріоти», «Полум’я», «Зміна», «Стріла», «Зоряний конвой» та «Поклик».

Майор внутрішньої служби, старша інспекторка відділення виховної та соціальної роботи з особовим складом регіонального УФСВП Наталія Козлова зазначила:

«Наша мета – прищепити дітям інтерес до здорового способу життя, їхнє патріотичне виховання, формування активної громадянської позиції, розвиток почуття вірності обов’язку та відповідальності, а також, безумовно, організація корисного та цікавого дозвілля».

Видання повідомляє, що діти «продемонстрували навички стройової підготовки та проходження маршем із піснею, а потім перемістилися на спортивний рубіж. Учасники подолали бігову естафету, віджималися та підтягувалися, розводили багаття, надавали «постраждалому» першу медичну допомогу». Також вони складали гімн Росії із низки запропонованих слів і взяли участь у конкурсі самодіяльності на патріотичну тематику.

Перемогли команди слідчого ізолятора №1 (м. Смоленськ), слідчого ізолятора №2 (м. Вязьма) та колонії-поселення №5 (м. Десногорськ). Дітей годували з польової кухні.