Новосибірська авіакомпанія S7 внаслідок санкцій заморозила проект свого лоукостера, який мали запустити влітку
14.06.2022   //   1 Переглядів

У групі компаній S7 Airlines вперше офіційно озвучили інформацію, яка, в принципі, була очевидною – роботу над створенням нового лоукостера Citrus призупинено. Про це повідомив у коментарі «Ізвєстіям» офіційний представник перевізника, передає newsomsk.ru.

«У поточних обставинах S7 Group заморожує проект лоукостера Citrus. У 2022 році поставки необхідних для запуску лоукостера літаків не відбудуться, тому розвиток авіакомпанії з такою бізнес-моделлю зараз, на жаль, неможливий. Рішення про подальшу долю проекту буде ухвалено до кінця року», – заявив представник авіакомпанії.

Лоукостер Citrus мав розпочати польоти влітку 2022 року. Для Омська його поява була особливо значуща, оскільки за попередніми домовленостями, він повинен був стати другим (після Red Wings) базовим авіаперевізником місцевого аеропорту.

Те, що плани S7 щодо створення нового лоукостера опинилися під великим питанням, стало зрозуміло незабаром після початку війни в Україні та запровадження європейських санкцій, відзначає видання.

Наприкінці лютого, невдовзі після оголошення санкцій Євросоюзу, які забороняють постачання в РФ іноземних літаків, Citrus припинив набір персоналу. До цього компанія набирала бортпровідників, інженерів, фахівців з аеронавігаційного забезпечення та різних менеджерів для роботи в Москві, Омську та Казані. Продаж квитків на рейси компанії, заплановані на весну, так і не відкрилися.

Наприкінці березня в аеропорту Омська виданню підтвердили, що S7 «припинила запуск програм польотів лоукостера Citrus, зокрема, через обмеження поставок повітряних суден А320neo, на яких перевізник планував здійснювати рейси».

Крім Омська, Citrus планував базувати свої літаки в аеропорту Казані.