Європейці відмовились поставляти обладнання для заводу з випуску плівки на Псковщині
07.06.2022   //   2 Переглядів

Будівництво заводу із випуску плівки у Псковській області Росії зупинилось, оскільки європейці відмовились поставляти обладнання. Про це написала «Псковська губернія».

Завод «Титан-Полімер» будується в особливій економічні зоні «Могліно» у Псковській області. Однак європейські партнери відмовилися поставляти обладнання для нього. Про це повідомив губернатор Міхаіл Вєдєрніков під час сесії Псковського обласного зібрання депутатів.

У новинному Телеграм-каналі «Псковська губернія» цитує здивованого діями європейців Вєдєрнікова: «Без пояснення причин». Видання іронізує: «А справді, хіба щось трапилося?». Зрештою терміни запуску виробництва плівки залишаються відкритими.

Як пише головний Телеграм-канал «Псковської губернії», завод планував експортувати значну частину продукції, тому його бізнес-модель стала нежиттєздатною після початку війни. Проект бізнесмена Михайла Сутягинського не можуть запустити вже п’ятий рік. Компанія вклала у нього більше десяти мільярдів рублів. Ще кілька мільярдів рублів у нього вклали у вигляді субсидії самої компанії та особливої ​​економічної зони «Могліно».