Вагонобудівний завод у Ленінградській області не вийшов із простою: немає підшипників
06.06.2022   //  

У червні Тихвінський вагонобудівний завод (ТВСЗ) у Ленінградській області залишиться у простої через нестачу підшипників внаслідок санкцій. Про це повідомив «Интерфакс».

Власник заводу ПАТ «НВК «Об’єднана вагонна компанія» повідомив, що ТВСЗ простоює через санкції:

«На тлі перегляду графіка поставок вагонів додатковим бар’єром, що перешкоджає діяльності наших виробництв, стали об’єктивні труднощі з критичними комплектуючими для підшипників, які вироблялися на спільному з американською компанією «Timken» підприємстві, розташованому на тихвінському проммайданчику. СП було створено 6 років тому і до цього часу забезпечувало до половини потреб холдингу «ОВК» у касетних підшипниках. Внаслідок введених санкцій американська сторона прийняла рішення відмовитися від поставок та повністю їх зупинила».

Він відчуває дефіцит підшипників разом з усім ринком і покладає надії на дружні країни та імпортозаміщення. Рішення про запуск заводу будуть приймати акціонери компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що ТВСЗ піде в режим простою з 17 по 31 травня через надлишок вагонів на ринку. Ними немає чого возити через санкції проти Росії за напад на Україну. Цей завод – містоутворююче підприємство, де працюють близько 7 тисяч осіб.