Мешканці Рязані після роз’яснень турагентства відмовились від відпочинку у Криму
03.06.2022   //   1 Переглядів

Мешканці Рязані (РФ) у цьому сезоні відмовились від відпочинку у Криму. Про це пише «Комсомольська правда-Рязань».

«Автобусний напрямок КРИМ знімається. Прохання переоформити бронь на Геленджик, Кабардинку, Анапу та Лазаревське», – йдеться на сайті «Центрального туристичного агентства».

«Крим – найзагадковіший напрямок цього літа. Ним ніхто не цікавиться. У нас на 30% завантажено Лазаревське, на 50% – Геленджицький напрямок, і лише на 5% – Крим. Перша дивина в тому, що немає попиту на цей напрямок, а друга – що багато готелів півострова йдуть на консервацію. І третя дивина в тому, що наші партнери заявили, що не братимуть передоплату з туристів – таке вперше у моїй практиці. Ми поки що зняли цей напрямок, бо не хочемо вирішувати цю загадку», – зазначила комерційний директор «Центрального туристичного агентства» Олена Терьохіна.

Причин охолодження інтересу до Криму багато – від страхів до браку трансферу (наприклад, аеропорт у Сімферополі все ще закритий), тому рязанці віддають перевагу більш доступному.

Зокрема, популярними стали екскурсійні тури до Казані, подорожі Золотим кільцем Росії, екскурсії в Санкт-Петербург. Крім того, рязанці обирають Геленджик, Сочі, Анапу.

Видання також зазначило, що піднялися ціни на відпочинок, але не дуже сильно. Щоб не підвищувати вартість турів, готелі почали заощаджувати – одні прибрали сніданки, інші – харчування взагалі, скоротили послуги.