Росіяни не змогли замінити Booking.com, кримський готель підключався до «аналога» два місяці
02.06.2022   //   1 Переглядів

Російський туристичний бізнес змушений визнати, що в країні немає адекватної альтернативи сервісу Booking.com – аналоги «криві» і зареєструватися на них не вдається по кілька місяців.

Про це повідомив портал TourDom.ru.

Редакція порталу опублікувала історію кримської готельєрки, яка два місяці намагалася зареєструвати свій заклад на російському сервісі онлайн-бронювання «Островок». При цьому, бізнесменка настільки залякана «гарним життям в рідній гавані», що побоялася повідомляти своє ім’я. Вона не дозволила називати себе у статті і не дала згоди на повідомлення своїх даних технічній підтримці сервісу онлайн-бронювання, коли співробітники редакції спробували звернутися туди й розібратися в чому проблема.

Інші готельєри підтвердили TourDom.ru, що після відходу Booking.com у них виникло багато труднощів, оскільки російські сервіси з бронювання, на їхню думку, «поки що програють» іноземному конкуренту.

«Півроку не можемо внести правильну інформацію про паркування в нашому готелі», — зізналася Ганна Боровікова, власник готелю Library 3* (Москва).

Автори статті визнають, адекватної заміни Booking.com немає. У пресслужбі російського агрегатора «Островок» підтвердили, що особистий кабінет відновлюється через службу підтримки вручну. Сервіс не надає готельєрам можливості зв’язатися з клієнтом, який забронював номер. Також клієнтів не стимулюють залишати відгуки про готелі. До роботи інших російських агрегаторів – Броневик, Суточно.ру, Tvil – у власників готелів теж є подібні зауваження.

Спроба розгледіти в російських сервісах бронювання шлях до порятунку бізнесу обумовлена тим, що через закриті на півдні Росії аеропорти бронювання турів до Криму скоротилося на 50–80%. Цього року республіка втратила від 50 до 80% бронювань рік у рік, повідомляє Асоціація туроператорів Росії (АТОР).