У Ростові очікують складнощі у новому опалювальному сезоні, оскільки комунальники не змогли позбутися імпортної залежності
28.05.2022   //   0 Переглядів

Опалювальний сезон у Ростовській області (РФ) може стати складним, оскільки галузь житлово-комунального господарства відчуває залежність від імпорту, повідомив «Rostov Gazeta» політолог Олександр Сухар.

У комунальній галузі не менше 50% техніки та комплектуючих постачалися з-за кордону. І цим, за словами політолога, навіть пишалися — мовляв, продукція хороша та якісна. Але тепер через санкції постачання іноземних складових для сфери ЖКГ припинено.

«З 2014 року у Росії реалізовувалася програма імпортозаміщення. Але тепер зрозуміли, як вона проходила. Наші лейбли просто переклеювали на закордонні товари. Така історія була з приладами обліку ресурсів. Закуповувалися, переважно іноземні. При тому, що у Ростові є дві фірми, які виробляють лічильники», — зазначає Олександр Сухар.

За його словами, багато в галузі ЖКГ, від банальних гвинтиків і гайок до снігоприбиральних машин, купувалося за кордоном.