Комунальники Брянська після доносу пропагандистів перефарбували синьо-жовті лавки
27.05.2022   //  

У Брянську комунальники перефарбували в інші кольори свіжопофарбовані синьо-жовті лавки. Провладні «Брянські новини» похвалились, що це сталось після їхньої публікації.

На вулиці Романа Брянського керуюча компанія пофарбувала лавки у синій та жовтий кольори. Видання написало, що це недоречний натяк на український прапор. За три дні лавки перефарбували у чорний, синій, червоний і зелений кольори. А «Брянські новини» заявили, що «комунальники довели, що в їхніх лавах немає прихованих бандерівців». Про те, що на перефарбування пішли кошти платників податків, пильна редакція змовчала.

Читач прокоментував: «ну якщо вже до маразму доходить, що в московському метро зупиняють громадян, хто одягнений у сині джинси та жовтий верх, або ось це – у Москві Бутирський районний суд ухвалив рішення оштрафувати жителя Чертаново на 10 тисяч рублів за те, що він ходив у жовто-синіх кросівках. У матеріалах суду це назвали «несанкціонованою акцією»)))) дивуюсь як ще не заборонили блакитне небо і жовті квіти, особливо кульбаби та тюльпани, які розпустилися по всіх міських брянських клумбах».

Нагадаємо, жителька Пскова щовесни фарбувала паркан у синій і жовтий кольори, але цього року сусіди викликали поліцію. Через дві години паркан було перефарбовано.