У Калінінграді через санкції дорожчають квартири в новобудовах і очікується їх дефіцит
26.05.2022   //   2 Переглядів

У Калінінграді квартири у новобудовах із березня подорожчали на 3,6%. Про це пише видання «Клопс» з посиланням на дані порталу «Світ квартир».

У середньому «квадрат» житла в новобудовах оцінюється в 131 тис рублів. (для переведення у гривні діліть приблизно на три). Загалом у Росії ціни на житло за місяць зросли на 3,9% і склали 108 тис за квадратний метр.

«Попит на новобудови з березня суттєво знизився, проте забудовники не поспішають опускати ціни і навіть нарощують їх, особливо у тих містах, де нерухомість ще не така дорога та потенціалу зростання цін існує. Девелопери, з одного боку, виправдовують це зростаючими витратами на будівництво та необхідністю обходити західні санкції, що також збільшує їх витрати, а з іншого — передбачають дефіцит новобудов, який уже починає відчуватися», — розповів гендиректор порталу Павло Луценко.

Як повідомлялося, 20 травня губернатор Калінінградської області Антон Аліханов по відеоконференцзв’язку зустрівся з Володимиром Путіним. Губернатор послався на санкції через «спеціальну військову операцію» в Україні як на одну з причин спаду показників у будівництві.