«Дотисли поляків»: відкриття китайських магазинів видають за повернення європейських брендів в Астрахань
25.05.2022   //   1 Переглядів

В Астрахані ЗМІ намагаються видати відкриття китайських магазинів на місці торгових точок Reserved, House, Cropp, Mohito і Sinsay за повернення брендів.

Про це повідомляють  «КаспийИнфо» та «Астрахань.Ру».

Журналіст видання «КаспийИнфо» навіть сходив у торговий центр, щоб перевірити, чи не відкрилися заново магазини польської компанії LPP.

Насправді на початку березня польська компанія LPP (власник брендів Reserved, House, Cropp, Mohito і Sinsay) припинила постачати до Росії одяг, а наприкінці місяця закрила усі магазини в країні. Найбільше від такого рішення в Астрахані постраждав ТЦ «Ярмарок», там закрилося одразу 11 відділів. У решті торгових центрів закрилося по одній точці.

Після цього, Астрахань.Ру повідомила своїм читачам, що бреди «вирішили повернутися до Росії» і «дотрималися своєї обіцянки». Хоча у тексті новини з таким обнадійливим заголовком сказано, що, по-перше, виробник одягу LPP ухвалив рішення продати бізнес в Росії китайському консорціуму. По-друге, новий власник магазинів не матиме права торгувати одягом брендів, які належать LPP, хоча й зможе розпродати залишки товару, наявні в російських магазинах.

«КаспийИнфо» пише: магазини польської компанії LPP повертаються і власники обіцяють, що точки поступово відкриються після заміни колишніх вивісок на тимчасові з новими логотипами. Щоправда, ЗМІ не згадує про те, що обіцяє відкриття вже новий власник і саме з цієї причини міняються вивіски та логотипи.  Журналіст «КаспийИнфо» натякає, що власників магазину змусили повернутися:

«Причиною раптового повернення на ринок «поляків» стало порушення умов оренди. Магазини не можуть просто оплачувати оренду, повинні залучати в торгові центри потік покупців».