В Челябінську дорожчають шкільні обіди, запаси по старих цінах закінчуються
20.05.2022   //   14 Переглядів

Через подорожчання продуктів харчуванння на 28% АТ «Уральський комбінат харчування», який годує школярів шкіл Челябінська, ініціював підвищення плати за шкільне харчування.

Про це пише видання «Урал-пресс-информ».

Днями питання організації харчування у школах обговорили під час круглого столу, на якому були присутні батьки, директори шкіл, вчителі та директор підприємства-постачальника АТ «Уральський комбінат харчування» Ігор Воловий.

Представник комбінату пояснив присутнім, що звернутися по фінансову допомогу до батьків  їх змусила інфляція та підвищення цін на продукти харчування, які з початку року зросли на 28%. Так як збільшити батьківську плату на харчування учнів можна лише за згодою сторін, тому Воловий призвав присутніх знайти адекватний консенсус.

«Для нас таке підвищення цін є дуже суттєвим. Нас рятує лише те, що ми за два тижні забили склади. До кінця липня продуктів харчування [які були закуплені за старими цінами] у нас достатньо. Я навіть боюся уявити, що буде у вересні, якщо нас не підтримають на федеральному рівні. Наразі це питання обговорюється в Москві. І ми вийшли з ініціативою до установ, із проханням розглянути з батьківськими комітетами підвищення оплати. Це робиться лише за згодою. Іншого шляху немає, і чудес тут просто не буває», – наголосив керівник «Уральського комбінату харчування».

Загалом батьківська плата за харчування в школах міста може зрости на 100 – 200 рублів (для переведення у гривні діліть приблизно на три). Скільки нині батьки платять за харчування школярів видання не повідомило.

Зазначимо, що АТ «Уральський комбінат харчування» надає послуги з організації харчування 124 установам на 104 харчоблоках. Комбінат є акціонерним товариством, 100% акцій якого належить муніципалітету.

Раніше ми писали, що через санкції в Пермі на третину здорожчала шкільна форма.