Готелі півдня РФ знижують ціни – відпочивальників менше і вони на всьому економлять
20.05.2022   //   8 Переглядів

Готелі в Сочі (Краснодарський край РФ) змушені знижувати ціни і в них змінився контингент туристів. Тепер це економні відпочивальники, які навіть не відвідують ресторани.

Про це повідомляє видання Tourdom.ru.

Сочинський ресторатор Андрій Шишкін сказав, що живе в Червоній Поляні вже давно, не пригадає, щоб у хорошому готелі можна було зупинитися за такі мізерні гроші як зараз. На його думку, окрім сезонних факторів, дається взнаки ще й складна економічна ситуація в країні.

Якщо раніше було багато туристів з інших регіонів Росії, то зараз у гірських курортах переважають гості із Сочі та Краснодару. Вони бронюють готелі в останній момент, «день на день», приїжджають найчастіше на вихідні, проводячи на курорті лише одну, максимум три ночі. Тому і середній чек у таких гостей значно нижчий, ніж у тих, хто прибув здалеку.

«Наразі до нас їде турист економний. Відвідувачів і в ресторанах небагато, і вони замовляють менше. Люди частіше селяться не в центрі, а трохи осторонь», – цитує видання Андрія Шишкіна.

Водночас «РИА Новости» повідомляє, що на 10-30 відсотків дешевшає відпочинок в цілому по Кубані та Криму.

«Одразу після травневих свят, через закриті аеропорти півдня Росії, готелі Краснодарського краю та Криму почали знижувати ціни. Зараз знижки складають від 10% до 30% залежно від об’єкта. Йдеться про середньоціновий сегмент та об’єкти три зірки. Затребувані брендові об’єкти чотири та п’ять зірок заповнені та потреби у зниженні цін не відчувають», – розповіли виданню в «Інтуристі».

Готельєри намагаються врятувати сезон знижками, побачивши, що ані в Сочі, ані в Анапі та Туапсе немає звичного для цього часу ажіотажного попиту. У Fun&Sun (колишнє TUI Росія) також відзначили, що готелі півдня Росії знижують ціни, в середньому – на 5-15%.

Тим часом видання «Живая Кубань» повідомляє, що аеропорт Сочі за перші 4 місяці 2022 року обслужив на 10% туристів менше, ніж за аналогічний період минулого року. Падіння кількості туристів на 10% в аеропорту Сочі спостерігалося і протягом травневих свят.

За даними видання «Комсомольская правда Кубань»  у зв’язку із закриттям авіасполучення, популярні в минулі роки напрямки Анапа, Геленджик та Краснодар втратили 17% туристів.