Авіаперевізники скасовують рейси до Краснодарського краю на весь туристичний сезон
19.05.2022   //   1 Переглядів

Низка компаній-авіаперевізників скасовує рейси до Краснодару, Анапи та Геленджика – на весь туристичний сезон. Хоча офіційна заборона польотів поки що діє тільки до 19 травня.

Про це повідомляє видання 93.RU.

Авіакомпанія S7 не продає квитки в Краснодар з Москви та Санкт-Петербурга до 30 жовтня. Протягом туристичного сезону цей перевізник не доставлятиме туристів. Представники ЗМІ не змогли найти квитків в продажу на сайті компанії, крім того, Ксенія Собчак опублікувала у своєму телеграм-каналі скріншоти листування з оператором компанії. Судячи з повідомлень, всі рейси до Краснодара, Геленджика і Анапи і назад скасовані до 30 жовтня.

«Уральські авіалінії» взагалі не продають квитки до Краснодара з Москви до кінця року. Через систему пошуку на сайті ЗМІ не змогли знайти квитків навіть на грудень 2022 року. Хоча з із Санкт-Петербурга є рейси з 30 червня.

Авіаперевізник “Перемога” також закрив продажі на рейси до Краснодара до 30 червня.

Через зменшення пасажиропотоку відмічається падіння цін на відпочинок в Сочі і на Кубані в цілому Росавіація з 24 лютого вже декілька разів продовжувала заборону на польоти на південь РФ та до Криму. Нині заборона діє до 19 травня.