Шахраї у США вкрали 163 мільярди доларів(!) з допомоги по безробіттю через пандемію
17.05.2022   //   2 Переглядів

Неймовірне пограбування почалось з початком ковідної епідемії.  З 2020 року США направили на програми допомоги понад 5 трильйонів доларів.  Шахраї масово подають заявки на отримання допомоги по безробіттю від імені реально існуючих американців, та отримують гроші замість них, поки вони навіть не знають про це. Системи безпеки виявились безсилими перед шахраями через їхню застарілість та відсутність достатньої кількості чиновників. В результаті говорять про розкрадання $163 мільярдів доларів, з яких вдалось повернути лише чотири мільярди. Люди, від чийого імені шахраї отримали гроші, тепер самі не завжди можуть отримати відповідну допомогу.

Тоні Ромм і Єгане Торбаті у «Washington Post» (автопереклад, скорочено)

Понад 5 трильйонів доларів, затверджених з початку пандемії, стали джерелом злочинної діяльності, дозволяючи шахраям викачувати гроші з постраждалих американських працівників і підприємств, які найбільше потребували допомоги.

Точний масштаб шахрайства проти федеральних ініціатив невідомий навіть через два роки. Даючи свідчення на слуханнях у Конгресі цієї весни, провідний наглядач Департаменту праці підрахував, що «переплати», пов’язані з безробіттям, могли бути «принаймні» 163 мільярди доларів.

Згідно з даними про робочу силу, наданими Міністерством праці в березні цього року, Сполучені Штати повернули з них трохи більше 4 мільярдів доларів. Це становить приблизно 2,4 відсотка незаконних платежів.

У багатьох випадках злочинці викрадали кошти з безробіття, використовуючи реальну особисту інформацію американців. Вони бомбардували штати заявами, поданими на ім’я фактичних працівників або людей у ​​в’язниці — іноді до такої міри, що у випадку з Мерілендом кількість шахрайських заяв перевищувала реальні запити про допомогу.

Федеральні чиновники кажуть, що злочинці використовували інструменти, відомі як ботнети, щоб запустити тисячі додатків, часто одним кліком комп’ютера. І вони відкрито обмінювалися порадами щодо обману уряду на популярних веб-сайтах і у Telegram. Це продовжилося і цього року, оскільки дослідження показало, що у березні та квітні щонайменше два десятки груп із майже 200 000 членів відкрито обговорювали способи обходу захисту штатів і викачування коштів.

Проблеми пов’язані з найпершими днями пандемії, коли приблизно мільйон американців щодня залишалися без роботи. Конгрес відповів серією масових пакетів порятунку, що значно збільшило допомогу безробітним, доступну на національному рівні. За даними Департаменту праці, федеральні кошти на загальну суму майже 900 мільярдів доларів допомогли зменшити наслідки найгіршої економічної кризи з часів Великої депресії, дозволивши сім’ям залишатися вдома та оплачувати рахунки.

Але допомога швидко стала мішенню для шахраїв, що базуються в Нігерії, Росії та Східній Європі.

Перші ознаки масових проблем з’явилися в травні 2020 року, коли Секретна служба видала попередження про «великомасштабне шахрайство», спрямоване на Північну Кароліну, Массачусетс, Род-Айленд, Оклахому, Вайомінг та, ймовірно, інші штати. У бюлетені йдеться, що підозрювані, які базуються в Нігерії, використовували особисту інформацію, викрадену у державних чиновників, службовців шкіл та інших осіб, щоб отримати вигоду під їхніми іменами. Правоохоронні органи зрештою відстежують операцію до синдикату під назвою Scattered Canary, сумнозвісної нігерійської злочинної групи, пов’язаної з «романтичними» аферами та іншою підступною діяльністю в Інтернеті.

У наступні місяці шахрайство дало метастази.

У Каліфорнії в жовтні 2021 року чиновники штату визнали, що вони, можливо, виплатили злочинцям 20 мільярдів доларів незаслужених виплат по безробіттю. Це включало щонайменше 810 мільйонів доларів, які були неправильно виплачені заявникам, чия інформація збігалася з іменами людей у ​​в’язниці.

Алекс Петерсон, речник Департаменту праці та промисловості Пенсільванії, визнав, що в штаті спочатку не вистачало персоналу для обробки історичного сплеску заяв на отримання допомоги. Він додав у своїй заяві, що обмеження ресурсів також вплинуло на роботу офісу щодо своєчасного вирішення складних проблем щодо претензій, хоча він зазначив, що Пенсільванія намагалася розширити свою роботу, щоб краще перевірити особи працівників.

Високопоставлений чиновник Меріленду попередив Конгрес цієї весни, що штат «отримав більше шахрайських претензій, ніж чесних і гідних».

Цунамі шахрайства не стало несподіванкою для експертів з питань праці, які роками попереджали про недбалість і неправильне управління.

Багато штатів «розпочали пандемію з 50-річного мінімуму адміністративного фінансування», – нагадала Мішель Евермор, заступник директора Управління модернізації безробіття Департаменту праці.

«Ці застарілі системи є лише магнітом для шахраїв і шахраїв», — сказав сенатор Рон Уайден (D-Ore.), давній прихильник технічних виправлень, згадуючи ранні «червоні прапори».

Наглядовий орган агентства також посилався на «давню стурбованість» з приводу поганого персоналу та низьких бюджетів у державних агентствах кадрів, а також підняв тривогу щодо комп’ютерних систем, які працюють на технологіях десятиліть.

Крім того, генеральний інспектор звернув увагу на таке: на відміну від традиційного страхування на випадок безробіття, яке перевіряє трудову історію претендентів, нова ініціатива, розроблена Конгресом, не вимагала від заявників надавати подібну документацію. Такий підхід допоміг штатам швидко розподілити чеки, але відкрив двері для хвилі зловживань.

«Ми бачили штати, де буквально 3 з 4 заяви до [програми] були дуже підозрілими та, ймовірно, шахрайськими», — сказав Джон Косс, віце-президент з питань ризиків, шахрайства та відповідності Thomson Reuters, який допомагає державам перевіряти заявників.

Уряд також зіткнувся з подальшою проблемою крадіжки особистих даних. Роки серйозних кібер-зломів, включаючи крадіжку даних агентства кредитного моніторингу Equifax у 2017 році, дали сприятливий грунт для злочинців, щоб замінювати особисте життя американців і використовувати їх для отримання федеральних вигод.

«Страшно, що хтось знає вашу адресу та номер соціального страхування, і все це, і це змушує вас задуматися, що ще вони можуть з цим робити», – сказала Ребекка Діксон, лідер Національного проекту з трудового права, який виступає за розширення допомоги по безробіттю.

Діксон не говорила гіпотетично: вона сама стала жертвою крадіжки особистих даних, оскільки шахраї використовували її інформацію, щоб подати заявку на отримання пільг у столиці країни. Багаторічний експерт з питань праці виявила проблему лише тоді, коли минулого року їй додому несподівано надіслали дебетову картку.

«Це симптом більшої та глобальнішої проблеми, коли приватні компанії не забезпечують безпеку наших даних», – сказала Діксон.

Маючи в руках цінні особисті дані, деякі шахраї відкрито робили змови щодо програм, зокрема Telegram. Вони обмінялися своїми обліковими даними та підказками щодо шахрайства федерального уряду в широкому спектрі каналів, у тому числі на одному, присвяченому системі безробіття штату Юта, яка лише залучила 16 000 передплатників. Центр пропонував «навчити» користувачів, як заробляти гроші та «продавати всі інструменти», необхідні для пограбування, і містив безліч фотографій, на яких нібито зображені повні контрольні номери справжніх американців. Вони говорили в коді про «соус», свого роду цифрову торгівлю для обману штатів і крадіжки їхніх коштів.

Приблизно два десятки подібних каналів залишаються активними та популярними. Протягом 60-денного періоду в березні та квітні понад 200 000 користувачів у різних групах відкрито обмінювалися розвідувальними даними про найкращі штати, щоб націлюватись на шахрайство, пов’язане з безробіттям.

Деякі злочинці подавали однакові шахрайські заяви до кількох штатів, скориставшись відсутністю єдиного центрального та обов’язкового сховища національних даних про зайнятість. Злочинці також купували або створювали ботів, щоб виконувати за них роботу, покладаючись на автоматизовані технології, щоб запускати «буквально тисячі чи сотні тисяч додатків одночасно».

У розпал пандемії такі штати, як Пенсільванія та Вашингтон, зрештою вжили рішучих кроків, навіть призупинивши надання вкрай необхідних пільг, щоб відшукати шахраїв. Каліфорнія в якийсь момент закрила рахунки навіть законних заявників, щоб розслідувати претензії, відмовивши в допомозі тисячам, які були втягнуті в її зусилля з примусового забезпечення. Інші впровадили жорсткіші технологічні перевірки, вимагаючи від мільйонів одержувачів підтверджувати свою особу, надсилаючи фотографії або використовуючи програмне забезпечення для розпізнавання облич.

Але поєднання старої технології та новітніх, несправних цифрових засобів також часто призводило до наслідків.

Кілька штатів страждали так само, як Флорида: роки невдалої модернізації технологій та політична занедбаність змусили мільйони безробітних жителів тижнями чекати лише на отримання перших платежів. Через рік після кризи Sunshine State зіткнувся з подальшими невдачами після того, як хакери проникли в його програму з безробіття, потенційно викравши імена, адреси та номери соціального страхування з понад 57 000 облікових записів.

Добре задокументовані проблеми системи створили головний біль для Террі Йірбі, матері-одиначки з Порт-Орандж, яка збирала виплати, поки не повернулася на роботу в січні. Однак у квітні вона дізналася, що хтось, можливо, отримував пільги на її ім’я протягом кількох тижнів.

Прагнучи зрозуміти проблему, Йірбі спробувала зайти на державний портал з безробіття, але виявила, що її заблокували. Флорида повідомила їй, що вона повинна підтвердити свою особу через ID.me, фірму, яка надає інструменти розпізнавання облич та інші цифрові перевірки. Але знадобилося 11 днів невдалих спроб, електронних листів і телефонних дзвінків, перш ніж Йірбі змогла довести, що це вона і є. І тоді вона побачила, що хтось збирав чеки та перенаправляв їх на інший банківський рахунок, а не на її власний.

Йірбі подала заяву в поліцію, поговорила з представниками банку і у відповідь заморозила свій кредит. Проте цього року вона отримала федеральний бланк, в якому шахрайські виплати в розмірі приблизно 3700 доларів зараховувалися як її власний дохід, що потенційно загрожує їй стягненням податків за допомогу, яку вона насправді не отримувала. Вона сказала, що їй знадобився приблизно рік, щоб просто змусити Флориду офіційно ознайомитися з її матеріалами справи, що відбулося через кілька тижнів після того, як The Post запитала про справу Йірбі. Вона все ще очікує перегляду документів, які дозволять їй належним чином подавати податки.

Зараз ID.me перебуває під окремим розслідуванням на Капітолійському пагорбі. Демократи Конгресу висловили «серйозні занепокоєння» щодо точності технології розпізнавання обличчя фірми, стверджуючи, що помилки по всій країні загрожують відмову у вкрай необхідній фінансовій підтримці американцям, які найбільше потребують.

Блейк Холл, виконавчий директор ID.me, розглянув ситуацію у Флориді ширше, вказавши на «недостатнє фінансування» агентств з безробіття там і по всій країні.

«В результаті вони потрапили в справжній шторм, зіткнувшись із історичним попитом та шахрайством, абсолютно не готовими забезпечити необхідний рівень доступу та безпеки», — сказав він у своїй заяві.

Тим часом, перед урядом США стоїть ще одне складне завдання — спробувати відновити те, що він втратив.

На початку травня 45-річний чоловік з Лекі, Нігерія, визнав себе винним у використанні вкрадених особистих даних для отримання сотень тисяч доларів у вигляді допомоги від пандемії, включаючи масштабну схему за участю 18 штатів, в результаті якої зі штату Вашингтон було викачано понад 350 000 доларів. Він зізнався, що займався подібним шахрайством проти уряду протягом багатьох років, починаючи з 2017 року, коли він націлювався на програми допомоги жертвам урагану.

Наприкінці березня у Бостоні 30-річний чоловік визнав себе винним у крадіжці особистих даних для отримання допомоги з безробіття у Массачусетсі та інших штатах на суму близько 150 000 доларів. Згідно з незапечатаною скаргою, чоловік подав кілька заяв із того ж комп’ютера, що зрештою привернув увагу слідчих.

А в лютому федеральний суд засудив колишню співробітницю каліфорнійського агентства з безробіття до п’яти років ув’язнення після того, як вона була визнана винною у крадіжці допомоги на суму 4,3 мільйона доларів. вона подала шквал позовів, використовуючи номери соціального страхування, взяті з її роботи податковим інспектором.

Незважаючи на недавню кількість справ, робота із притягнення цих шахраїв до відповідальності не завжди була легкою. За лаштунками кінця правління Трампа і в перший рік президентства Байдена вирувала битва за доступ до тих самих даних, які могли б допомогти федеральному уряду швидше впіймати більше злочинців.

Проблема виникла через суперечку між Міністерством праці та його власним сторожовим псом. По суті, міністерство спорудило бар’єри, які заважають штатам передавати масиви інформації про заявки на допомогу по безробіттю, щоб федеральні чиновники, включаючи генерального інспектора, могли перевіряти дані щодо шахрайства. Це змушувало генерального інспектора запитувати окремі повістки до суду в усіх 54 штатах і територіях щоразу, коли він сподівався запросити місцеві записи, що значно затримувало його роботу.

З того часу адміністрація Байдена націлилася на модернізацію системи безробіття в країні — покращення технології, яка насамперед дозволяє штатам перевіряти заяви. Технічні групи під керівництвом Евермора, високопосадовця Міністерства праці, підключилися до штатів, включаючи Арізону, Мічиган, Пенсільванію, Вашингтон і Вірджинію, за підтримки ініціативи вартістю 2 мільярди доларів.

Оригінал статті