Через санкції за «спецоперацію» у Краснодарі не зможуть провести обіцяне берегоукріплення: гроші вже забрали
17.05.2022   //   3 Переглядів

У Краснодарі не будуватимуть берегоукріплення через санкції за так звану «спецоперацію». Про це повідомляє видання 93.ru.

Голова Західного округу Дмитро Водолацький зізнався мешканцям Ювілейного мікрорайону Краснодара, який потребує берегоукріплювальних робіт, що гроші на обіцяне берегоукріплення «вже забрали» через санкції за «спецоперацію».

На набережній, яка потребує ремонту, вздовж усієї пішохідної зони утворилися величезні ями ще восени 2019 року. Водолацький зустрівся з мешканцями району і спробував переконати їх, що вони дуже потребують спорудження колеса огляду на березі річки. Однак, зазначає видання, район десятиліттями йде під воду і мешканцям не до атракціонів. Влада обіцяла розпочати берегоукріплювальні роботи ще рік тому. Проте, слова свого вони не дотримають.

«Щоб ви розуміли, гроші на берегоукріплення, на набережну вже забрали. Цього року будуватись нічого нового у нас не буде… Бо санкції через спецоперацію», — цитує видання чиновника.

Коли один з краснодарських активістів перепитав у чиновника, чи справді робіт не буде через «спецоперацію», Водолацький уник прямої відповіді, запитав у активіста, чи він підтримує «спецоперацію» і, почувши негативну відповідь, звелів своїм колегам це «записати».